Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a beagle kanom szökős,...

Ha a beagle kanom szökős, megváltozik az ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Ma p. elszakadt a póráz és esze ágában sem volt visszajönni hozzám hiába hivtam, a másik irányba ment. Szerencsére odament egy emberhez aki megfogta nekem. Az ivartalanitás segíthet?(másfél éves)
2009. márc. 13. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Elmúlt 1 éves?? Kanos! Mármint párosodna. Az ivartalanítás sokat segíthet. És persze a megnevelés is. Az én kutyám lány és tüzel. Megy ki az utcára. De erre egy kóbor kutya sincs hála az égnek. Nem akarjuk ivartalaníttatni. Ez előtti kutyám fiúvolt. Kiment az utcára és felszedett egy palota pincsit. Az árokban csinálták... Elég agresszívan válaszolt. Elvittük inkább a menhelyre és elvitték őt egy tanyára. Azóta is ott van.
2009. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Bizonyos esetkben segít. Természetesen ha tüzelő szuka szagát érzi és amiatt megy világgá, azt nagyban enyhíti az ivertalanítás. Ezek a kutyák viszont hajlamosak bármely, nekik érdekes szagra "rámenni" a vadászösztön miatt, ezen nem segít a dolog. Én mindenképpen ivartakólaníttatnám, amúgy sem egy szófogadó fajta, így könnyebb lesz boldogulni vele. Nem beszélve arról, hogy nem megy világgá és nem szenved évente legalább kétszer pár hetet tüzelésnél. Tényleg mindenki jobban jár.
2009. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen ivartalanítás után kicsit lenyugszik, lustább lesz, szóval sokat kell vinni sétálni nehogy elhízzon:D Nekem pl lány Beagle-m van, különösképp nem változott meg talán picit lustább lett, de a szökésről mondhatni leszokott. Régen ahogy nyílt az ajtó azonnal rohant ki, de mostmár annyira nem csábítják az utcai szagok:D
2009. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!