Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalaníttatni szeretném...

Ivartalaníttatni szeretném fiú kutyusomat. Kit ajánlanátok budapesten, olyan megbízható állatorvost, aki tényleg jó szakember? Kb mennyiért csinálná meg (25 kilós kutyusról van szó)?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Dr. Héthársi Zoltánt tudom ajánlani. A rendelője címe: XV. Hősök útja 3/a Dr "S" állatorvosi rendelő. Vedd fel a kapcsolatot a Zöld Zebra állatvédő egyesülettel, ők szoktak szervezni ivartalanítási akciót. Eléthetőség: [link] Legendi Jutka, 30/447-64-92. Egy ivartalanítás 10.000. - 20.000. forint között van.


Üdv: tomi.amstaff


angelinastaff.atw.hu

2009. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Néztem a zöld zebrán,sajnos most pont nincs akció,viszont lány kutyusunk is van,aki most kezdett tüzelni,szóval muszáj.

Az első válaszolótól kérdezem,mert látom,hogy jártas a témában,milyen keverék kutyus lehet(kép linkelve),mert őt az illatos útról hoztuk,és annyian kérdezik,hogy milyen fajta,de nem nagyon tudok mit mondani...Talán staff mix lehet,nem tudom... [link]

2009. márc. 13. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:

igen,ő staff mix!


szerencsés,sikerült kifognia egy értelmes,állatbarát,felelősségteljes gazdit,aki nem szaporítja és viszi el fedezni,mert "Fike már annyira szeretné",hanem átgondolja a dolgokat és ivartalaníttatja(amivel megelőzi a here-és prosztata rákot is!!)!!!


bárcsak minden gazdi így gondolkodna!!gratulálok!!!


üdv.:


2 ivartalanított kutyus gazdija

2009. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Küldtem emailt. Még próbáld meg őket: [link]


Üdv: Tomi.


[link]

2009. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Helló!


A Zöld Zebra a jövő héten indít új akciót! A honlapon legkésőbb szombaton fenn lesznek a részt vevő dokik. De ha most tüzel, akor így csak egyetlen doki van, aki megműti, amúgy meg kell várni, míg elmúlik plusz kb. 2 hét ahhoz, hogy bárki vállalja a műtétet.


Ha nagyon sürgős, akkor írj egy mélt a kardosszilvi@gmail.com címre, megadom, hogy hova viheted tüzelve is.

2009. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hülye vagyok, bocsi! bnem tudom, miért gondoltam, hogy tüzel, újra olvasva látom, hogy kan. :)

Amúgy kb. 6 ezer lesz az akcióban.

2009. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket,végülis nem oda vittük,mert közben egy ismerős ajánlott mást közelebb(nem járok kocsival),a negyedik kerületben,Dr.Csikós Károlyhoz mentünk,15 ezer volt gyógyszerestül altatással,mindennel együtt,azóta kétszer voltunk ellenőrzésen,egy forintot nem fogadtak el,pedig volt vérvétel is,és emellett olyan szakértelemmel és emberséggel találkoztam,mint eddig még egy állatorvosnál sem.Itt tényleg az állatokért tesznek mindent,nem a pénzért...Szóval ezek után csak ajánlani tudom mindenkinek.(elviszem a csajszi kutyámat is ivartalaníttatni hozzá ezek után..) www.mancsok.hu
2009. márc. 20. 12:47
 8/8 A kérdező kommentje:
2009. márc. 20. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!