Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutya...

Szerintetek melyik kutya illene hozzám?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok, du. 2-3kor érek haza. Ilyenkor másfél órát tanulok, egy órát gépezek, a maradék időm 20:00-ig terjed. Ha most mondjuk naponta 1 órát foglalkozom a kutyával, az megfelel neki?

Én személy szerint argentin dogra vagy amerikai bulldogra gondoltam, vagy hasonló kutyára.


Na meg persze szüleim nem nagyon akarnak új kutyát, mert már eddig is van egy huskynk, aki 12 éves, de látom nagyon unatkozik(pedig naponta fél órát eljátszok vele intenzíven). Na meg az ára. Szerintük egy ilyen kutyáért a 20-30e forint drága!(Nagy kedvezménnyel tudok szerezni ilyen fajtájú kutyákat, ezért kerül ennyibe(osztálytársamék dogot tenyésztenek, unokatesómnak meg amerikai bulldogja van, ennek is megvan az ára ugye!)


Valami jó érvet tudnátok mondani, miért lehessen egy 2. kutyánk??


2011. máj. 20. 17:00
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Persze ajánlhattok ti is kutyát!
2011. máj. 20. 17:05
 2/27 anonim ***** válasza:
Igenis drága a 20-30 ezer egy kutyáért!Igazán megérthetnéd őket is..
2011. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Saját pénzemből fizetném. Eladtam már a PS2-m és van még kb. ezenkívül még készpénzben 15e-m.
2011. máj. 20. 17:06
 4/27 anonim ***** válasza:

Neked semmilyen kutyát nem ajánlok. Ne haragudj, de fél óra egy huskynak? És még csodálkozol, hogy unatkozik? Az egy óra is baromi kevés.


Szobadíszért tényleg sok a 20-30 ezer, de ha társat keresnél, azért nem.

2011. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Azért ennyi csak, mert ebben a hónapban nagyon sokat kellett tanulnom!
2011. máj. 20. 17:09
 6/27 anonim válasza:
10%
szerintem plüss kutya illene hozzád :)
2011. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
szerintem ne legyen kutyád, ha már van egy öreg és anyádék nem akarnak, meg drága is nekik, amúgy meg egy ilyen öreg kutya lehet bántana egy kisebbet az meg csak játszani szeretne vele
2011. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

bocs,de a kutyusnak szüksége van normális tápra is, és oltásokra is, ami normális minőség esetén legalább 5000 Ft/hó (mikor még pici 1éves korig) és oltásokra stb, ami egy évben kb 10e Ft.


Nekem beaglem van, fél 6ra megyek dolgozni, előtte elviszem 3/4 5 körül pisilni, kakilni, egy kevés futás. 3 ra érek haza, elvégzem dolgaim, és 5 órától 8-9 ig foglalkozok vele, utána megint én.

Napi legalább 3órát kell egy kutyával foglalkozni! Ha neked ez sok, akkor ne vegyél, mert nem lesz rá időd, a kutyád magányos lesz, depressziós, és nem hiszem, hogy ha még egyet vennél mellé, azzal tennél ellene.

2011. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20 F voltam:)
2011. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha nagy testű kutyában gondolkozol, annak nagyon minimum 2x1 óra kell. A huskyd is azért unatkozik, mert fél óra nagyon kevés neki. Ha nem tudod a napi 2x1 órát biztosítani (bármikor!!), akkor ne tarts ekkora kutyát.
2011. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!