Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor kell nyugdíjazni egy...

Mikor kell nyugdíjazni egy őrkutyát?

Figyelt kérdés

Többen is sajnálják amikor látják, hogy jövök dolgozni kutyámmal. ( tömegközlekedek )

Nem mai gyerek, nyolc éves. De volt mikor otthon hagytam, és nagyon megsértődött.... Pedig otthon sincsen egyedül, mert három kutya van, és abból a tacsi mix mindig otthon marad.

Vélemények? Állatkínzó lennék?


2011. máj. 21. 12:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom ismered-e (tévéből, inennen-onnan) Vámosi-Nagy Nórát és a két nagy fehéret (argentin dogok). Náluk úgy van, hogy aktívan már Peruval (a kicsi) dolgozik, de mindig ott van vele Pákó is (8 éves) Neki már nem kell megerőltető dolgokat csinálni, de azért minden forgatáson, fotózáson, bemutatón ott van. Egyszer voltam velük egy forgatáson, ott is azt csinálta, hogy Peru nyomta végig a jeleneteket, de miután felvették, egyet minden trükkből csináltatott Pákóval is, hogy ne érezze feleslegesnek magát.


Szerintem a legjobb az lenne, ha tudnád őket együtt vinni, de az idősnek már nem kellene járőröznie, hanem pihenhetne addig is.

2011. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

18:45.


Én hoznám is mindkettőt, mert régebben is együtt jöttek velem. Csak itt olyanokat bírkóznak meg futnak együtt versenyt, hogy akkor jobban sántít. Otthon amikor kijönnek a kenelbe ( ha ki akarnak jönni ) ott lájtosabban játszanak. Ám a telepen olyanok mint két tank. Forognak pörögnek ágaskodnak stb. És ugye játék közben nem fáj ám a lábikó. Csak utána. :-)

2011. máj. 21. 19:29
 13/18 A kérdező kommentje:
Ilyen fotózás forgatás engem is érdekelt régen. És még most is..... :-D ( pirul pirul )
2011. máj. 21. 19:31
 14/18 anonim ***** válasza:
14:20- Szabad érdeklődni, hogy melyik kenelből vannak a kutyáid? Meg esetleg linkelhetnél egy képet. Bocs a sok off-ért, de nagyon tetszik a fajta. :)
2011. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

A fiú akit szerintem a legjobb helyről vettem :-D :


El Diablo De Lucia Mc Leod

[link]


A lány máshonnan van, de ott nem lesz több alom ( és szerintem nem is baj ). Őt SOS-be kaptam három évvel ez elött, hogy sűrgősen el kéne helyezni egy négy hónapos kölyök szukát. Hát nálam elfért a drága. Kövi hónapba lesz ivartalanítva. Amúgy Ő is tk.-ett. :


Fuerza De Ellastico Alyssa

[link]

2011. máj. 23. 17:21
 16/18 A kérdező kommentje:
Amúgy nem baj ha kérdezel. Végül is ezért van az oldal. :-D
2011. máj. 23. 17:23
 17/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nagyon szépek, csak gratulálni tudok
2011. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :-D
2011. máj. 23. 20:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!