Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves Tacskó kan kutyusom...

2 éves Tacskó kan kutyusom van. Mostanában elég kellemetlen szagú a bundája. Ha megfürdetem akkor is büdös marad. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami bőrbetegsége van...

De elképzelhetőnek tartom, hogy a bűzmirigye is lehet akár. Nem dörzsöli a végbelét a padlóba?


Legegyszerűbb megmutatni állatorvosnak!

2009. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az alvóhelye milyen?
2009. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz.
2009. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan kis segítőkészek vagytok,bár sokszor bölcsebbek lennétek ha hallgatnátok.Mi az hogy vidd állatorvoshoz!Szerinted magától nem tudja?Ő csak kíváncsi hogy van -e valakinek valami tapasztalata a témával kapcsolatosan!?
2009. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszadó. Senki nem látta a kutyát, egy állatorvos sem válaszolt. A legkézenfekvőbb, hogy el kell vinni orvoshoz, ne okoskodj, ez a legjobb tanács. Itt csak találgatni tud néhány ember, tán jószándékkel de szinte biztosdan eredmeénytelenül. Neked kellett volna hallgatni.
2009. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az alvóhelyet azért kérdeztem, mert az én tacsim kint aludt a kutyusházában. Akkor volt büdi a bundája is, amikor hát ugye a kutya is izzad és a pokrócát, takaróját ki kellett cserélnünk.
2009. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kutya nem tud izzadni - ezért kell lihegéssel hűtenie magát -, általában valamilyen bőrbetegségtől, vagy bűzmirigyproblémáktól lesz büdös. Ezért írta mindenki, hogy vidd orvoshoz, mert interneten keresztül nem lehet megállapítani, hogy mi a baja pontosan.
2009. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!