Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lány kutyák is önkielégítenek?

A lány kutyák is önkielégítenek?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
igen, láttam már olyat, hogy megtalálta a módját :)
2008. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen,talán nem olyan hevesen mint a fiúk.
2008. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Bizony! A mi kutyánk állandóan elkapja a lábunkat és megszexeli, pont mint egy fiú :)
2008. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
ok is élvezik szoval persze
2008. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát lehet de én láttam fiú kutyát "nyomot hagyni" a párnán... Na az a nem semmi szagú. Szóval ha még önkielégítenek is, nem hagynak nyomot:)
2008. febr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez hülyeség!Az állatok NEM élvezik a párzásukat!!!Csak az embernek teremtették ezt a nagyon jó tulajdonságot!Láttatok már kutyát csak azért szexelni,hogy élvezzék????Csak a szuka tüzelési korszakában engedi a hímet magához(jó esetben,de van kivétel)A hím,illetve nőstény kutyuk "önkielégítése" csupán ösztön.Nálunk egy border collie-skótjuhász keverék szuka,és egy rotweiler szuka csinálják rendszeresen ezt!De nézzetek utána könyvekben,és neten is.ÜDV:egy állatorvosi egyetemen tanuló tanhallgató! :)
2008. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy ezt így tanítják, de a kutyák nagyon is élvezik. Az én kutyám amikor nem tüzel, akkor is simán hagyná, hogy elkapja a fiú, és tényleg önkielégít, különben miért csinálná? Jó neki. Lehet, hogy nem úgy élik át, mint az emberek, de jó érzés nekik, az biztos.
2008. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

De még mennyire! :D

A miénk rámászik a lábunkra és ott nyomja... Nagyon aranyos! Az a szuszogás...és ahogy a végén elhagyja magát... mint egy ember :D:D

2008. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Mondom hogy nem öcsém higyjétek már el!Ti jobban tudjátok vagy mi??!!A hím kutyáké nevezhető önkielégítésnek,mert ha túl sok ondót termelnek,fájhat a heréjük és ki kell adniuk magukból.Ezt ilyenkor hagyni kell.De aki nem hiszi el,az fektesse le a kuytáját,és keresse meg a csiklóját,esetleg a G-pontját!!!
2008. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%
Mármint a kutyáknál jobban tudjátok...
2008. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!