Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy a kutyám...

Miért van az, hogy a kutyám éhes (látszik rajta), de túrja el maga elől a kajás tálat?

Figyelt kérdés
Orrával tolja el.
2011. máj. 22. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éhes. Ha kajás lenne, nem finnyáskodna. :) A miénk is ilyen. Hiába van teli a tálja, nagy ívben tojik rá, de ha mást adsz neki, arra harap(na).
2011. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 panettone ***** válasza:

minden másban jó a koordinációjaés láthatóan eltolja a tányért nem pedig nem talál bele?

De lehet egyszerűen nem megfelelő a tálka, tegyél pár szemet a földre ha akkor sem eszi, akkor pakolj el mindent és később bármi mást felaprított virsli, sajt valami add vissza a tálkában.

2011. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Játszik vele...én kutyám is tologatja az orrával a tányért sokszor, élvezi hogy zörög és ugatja is..:) Ha éhes lenne igazán, akkor rávetné magát az ételre.
2011. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Remélem úgy van ahogy mondjátok. Amúgy nem, nincs semmilyen koordinációs problémája, tehát beletalálna, ha akarna.

Csak ne hogy amiatt ne egyen, mert beteg. :S

2011. máj. 22. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit adsz neki, de ha megeszik már, finomabb kaját, akkor csak egyszerűen válogatós.

Tedd le elé, várj 15 percet, ha nem eszi meg akkor vedd el tőle. Következő etetésnél tedd megint elé. Ha akkor sem eszi meg, megint vedd el tőle. Néhányszor megcsinálja, mert azt várja, hogy akkor jobbat kap,de amikor látja, hogy nem jön be a terve, meg fogja enni, mert nincs más választása.

2011. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké köszi
2011. máj. 22. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!