Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon hányan dobják majd ki a...

Vajon hányan dobják majd ki a kutyákat emiatt?

Figyelt kérdés

Ebadó: duplán kell majd fizetni?!

Amikor megszüntették régebben, akkor beszámolták a veszettség elleni oltás árába, azért lett az drágább. Vagy ez a kormány nem tudja, mit tett az előző?


2011. máj. 24. 19:02
1 2 3 4 5
 1/49 xnorkax ***** válasza:
86%
Szerintem lesznek olyanok, akik szimplán nem fizetik majd be. Egyébként annyiból jobb lenne, hogy az ember komolyan átgondolja a kutya vállalást, de a buta embereket úgy sem lehet ilyennel megváltoztatni. :S Amúgy szerintem őrület, mennyi mindennel húzzák le az embereket.
2011. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 Doruss ***** válasza:
84%

Jézusom... ez borzasztó! Belegondolni sem merek. Mégis mire akarnak még adót bevezetni?!

Ez szörnyű... egy csomó helyen azon siránkoznak, hogy hát mennyi kóbor állat van meg mittudomén, az állatvédő szervezetek meg menhelyek már így sem bírnak el velük. Nem tudom, mit akarnak ezek...

2011. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
39%
Ha már tíz éve sintértelepről mentett kutya őrzi a házat (nem kedvtelésből tartjuk, hanem mert dolgozik), akkor is fizetni kell?! Most akkor dobjam ki, altassák el és hozzak másikat? Egyébként egészséges és szeretjük.
2011. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
76%

Örökbefogadott, ivartalanított és chipezett kutya gazdája mentesül az ebadó alól.


Én nem tartom rossz ötletnek.


Az előttem szóló nem tudom hogyan matekolta ki azt, hogy az öreg kutyát el kell altatni és újat hozni helyette. Na de mindegy.

2011. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
2011. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
Akinek egy tisztességesen tartott HÁZŐRZŐ kutyája van, amelyik már idős, soha nem csavarog, utcára nem megy, azért is fizetni kell? Akkor is, ha munkanélkülieké?
2011. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
lesz.rom, az én kutyáimból nem gazdagszik meg a kormány...
2011. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
66%

KHM: túlreagáljátok!!! Ha a kutya ivartalanítva, oltva és chipezve van nem kell adót fizetni

Azoknak kell akik nem ivartalanítanak, mert nekik köszönhető a sok kóbor állat.

HÁT NEM HANGZIK LOGIKUSNAK???? Ráadásul ez lenne az alap. amit egy kutyatartónak meg kéne tennie. És mindez nem olyan nagy összeg...

2011. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt az agglegényadó. Hopp! Csak vissza ne jöjjön.

Fel kellene már ébredni, hogy Orbán tönkreteszi a Magyar embereket. Miért nem ő fizet, ha úgyis havi 2Millió-t keres. Miért azt sanyargassa, aki havi 20ezerből él?

2011. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem az sanyargassa magát egy kis nyelvtannal, aki nem tud ragozni? Helyesen: sanyargatja!!! Amúgy olvassátok már el, mielőtt ítélkeztek. A híradó mondott két mondatot, ti meg utána sem néztek!!!
2011. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!