Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen kutyával futni?

Ilyen kutyával futni?

Figyelt kérdés
van egy spitz kutyum..ráadásul pomerániai szóval elég kis csöpp:D elkezdtem járni futni, és szóba jött hogy mért nem a kutyáával.. ez a pici kutya bírná a távot? vagy a futást, hosszabb távon?(persze nem 100 km-ekről van szó, és nem is a dög melegbe)Körülöttem azt mondják, hogy bírnia kéne..igaz, hogy mozgékony egész nap rohangál..de futni?:D
2011. máj. 24. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a tacskómmal szoktam és ő is kíválóan bírja a tempót! Mondjuk mi csak fokozatosan futottunk, mivel én sem bírtam:D és néha megálltunk pihenni...de sztem a te kutyád is bírni fogja, mert azok a kutyák elég izgő-mozgó fajták, nem az a lusta típus...
2011. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ:) én se bírok ám olyan gyorsan futni..:D de nem néznének állatkínzónak, hogy futok egy kis csöppséggel?:S:D nem lehetek vele valami sportos látvány..:D
2011. máj. 24. 22:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azzal, hogy milyen látvány. Ne másnak akarj megfelelni. A kutyinak is kell a mozgás és biztos élvezné, hogy többet lehet a gazdival! :)
2011. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek futnia kéne a kutyájával :D Ne aggódj ha elfárad megáll, és te tudni fogod h ennyi, most hazasétálunk. Először csak teszteld szerintem.
2011. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké akkor megpróbálok futni vele..ha sétálni megyünk akkor is rohan előre..:D a válaszokat köszönöm:)
2011. máj. 24. 23:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy csaj a városba,ő a yorkijával kocog, én meg a pincsimmel bicajozok :)
2011. máj. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oh jólvan akkor:D meg nyugodtam :)
2011. máj. 25. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudsz görkorizni? Azt nagyon ajánlom! Én picike keverék kutyámat görivel viszem mindig sétálni, és amíg én kellemesen ellötyögök, addig neki már futnia kell. Persze nem hajszolom túl!
2011. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
uh tudok és imádok is, de sajnos nincs :S:D és ahol itt leginkább lehet futni, az nem betonút hanem ilyen föld..tele gazzal :S:(:D de köszönöm az ötletet:)
2011. máj. 26. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!