Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Teljesen normális ez a viselke...

Teljesen normális ez a viselkedés egy 6 hetes bullterrier kölyöknél/kölyköknél?

Figyelt kérdés

A videóban csak szukák szerepelnek, az egyik fehér gazdija leszek 2 hét múlva!(:

http://www.youtube.com/watch?v=w55wnO_4XKQ


http://www.youtube.com/watch?v=djPAgx65BTk


2011. máj. 24. 23:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy normális-e ennél a fajtánál, de szerintem elég agresszívnak tűnnek már ilyen kicsin. Látszik, hogy amit csinálnak nem egészen játék. Néha rendben van a ledominálás, de állandóan?
2011. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
69%

Aki szerint ez nem normális,az nem látott még kölyköket.

Igen teljesen normális, nem csak bullterriernél,hanem bármely fajtánál.

Ebben a korban elég durván játszanak,nekik ez persze tanulás.

2011. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Érdekes pedig láttam már kölyköket nem egyszer, de nem sok mert még rámmorogni és egymást sem páholták komolyból állandóan. Érzelmeket is többet mutattak az emberek iránt a morgáson kívül. De lehet csak én tartomttam túl nagy fegyelmet...
2011. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%

Itt látsz pár perc játékot.

Ne mondd már, hogy a kölykeid soha nem játszottak így?

tenyésztettem 3 fajtát is (teljesen különbözőket) mindenhol játszottak a kicsik.

2011. máj. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Nem, így akkor viselkedtek amikor lerendeztek valamit. Amúgy a játékaik sokkal szelídebb hangulatúak voltak. Sokkal többet foglalkoztak velem és játszottak egyedül. Mondjuk nem is bullterrierem volt, az igaz.
2011. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt soha bullterrierem, de skót juhászaim, angol pásztoraim és német dogjaim.

És elég sok alom.

6 hetes kölykök nagyon ritkán játszanak egyedül.

2011. máj. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem se bullterrierim vannak de mindig ilyen vadul játszanak a kicsik...sőt volt már, hogy szét kellett őket szednem mert olyan szinten összeverekedtek... de olyan 8 hetes korra jóval mérsékeltebb lesz a dolog. Mire gazdihoz kerülnek benő a fejük lágya:)
2011. máj. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem is skótjaim voltak!!:D most aussie babáim vannak:) brutális amit egymással művelnek :D
2011. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Hát akkor az enyémek valami ufók voltak, mert elég sokat elvoltak egymás mellett magukban egy fűcsomóval vagy ilyesmivel. xD A játék is inkább abból állt, hogy incselkedtek egymással, tudod meghajlás egymás előtt, oda urgok, vissza ugrok, és persze a kergetőzés volt a lényeg, közben testtartásuk is valahogy barátságosabbnak tűnt. Szóval nekem azért volt furcsa mert nem ehhez szoktam. Na mindegy, ezen nem fogunk összeveszni.
2011. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%
Milyen fajta volt?
2011. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!