Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a táp, amelyikben...

Melyik az a táp, amelyikben min.50% hús van és nem egetverő az ára, és meg a kuyusok is szeretik?

Figyelt kérdés
Rottweiler kutyát tervezek és nem tudom melyik táp a neki megfelelő.
2011. máj. 25. 15:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ehhez mit szóltok?

2011. máj. 25. 16:38
 12/14 Ninna ♥ ***** válasza:
Az Acana már jó táp nagyon, annak is elvileg 50% feletti a hústartalma, legalábbis sok termékénél biztosan (a Pacificáról tudom biztosan, etettem azzal is) Nagyon jó tápok, sokaknak beválik, sokaknak nekem. Nekem bevált, a kutyáim gyönyörűek voltak tőle, szőrük is szép volt, tele voltak energiával, de aztán a nagyobbik kutyusomnak folyamatos bélgyulladása volt, mindig előjött 1-2 havonta, ezért váltottunk. Szerintem, és a doki szerint is a magas fehérjetartalom miatt volt ez, megviselte a gyomrát, nem feltétlenül kell minden kutyusnak ennyi. Most Happy Dog-ot etetek, pénztárcakímélőbb is, és nagyon szeretik, és eddig nem volt bélgyuszink :)
2011. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
azt többen is írták hogy a kutyájuk csonthártyagyulladást kapott a magas fehérjetartalmú tápoktól.
2011. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is Acanával etetek már évek óta, csak ajánlani tudom! De elsőre kisebb zsákkal vegyél, hogy ha mégsem jönne be a kutyádnak. Ahány kutya annyi féle... ami más kutyának bejön, az nembiztos, hogy a tiednek is befog, és ez fordítva is igaz.
2011. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!