Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik ha felszállok a...

Mi történik ha felszállok a vilire két kutyával, jeggyel de szájkosár nélkül?

Figyelt kérdés

Muszáj lenne átmennem a város másik felére, és nálam vannak a kutyák az irodában. Nem így terveztem, de ez van 4 km, gyalog 50 perc lenne a google maps szerint 50 perc séta lenne, ráadásul kutyákkal több nyilván.


Mit csinálhatnak velem? Veszek nekik jegyet meg minden, dehát így is szabálytalan.


2011. máj. 25. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem általában nem szoktak szólni. Néha van 1-1 nagyon szabálytartó aki nrámszól, akkor leszállok és felszállok a következőre.
2011. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"dehát így is szabálytalan."


Megadtad a választ a saját kérdésedre.

2011. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan a vezető, vagy ellenőrbe botlasz, leszállítanak.
2011. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na ez a kérdés, hogy csak leszállít, vagy meg is büntet?
2011. máj. 25. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig van szájkosár, de általában megbeszélem a sofőrrel, hogy ne kelljen rárakni, mert a kutyám nem bírja.
2011. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor kell menned? Nincs a közelbe egy állatosbolt?
2011. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
meséld el nekik hogy mi történt, ők se tudnak vele mit kezdeni mondd meg, hogy leszálsz.. a következő megállóig elsétálsz aztán visszaszállsz. ennyi
2011. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem történt semmi, nem volt ellenőr :) Kilyukasztottam három jegyet, nem néztek ám hülyének, áááá :D


Úgyhogy így laza 1000 ft-ból tudtam menni 6 megállót :D

Szerencsére idiótákat se fogtam ki, mindenki megmosolyogta őket, ahogy ültek előttem vigyázban :)

2011. máj. 26. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!