Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túl késő tanítani 1 éves...

Túl késő tanítani 1 éves kutyusom?

Figyelt kérdés
van egy spitzem 1 éves.. kisebb korában jártunk kutyasuliba, 1-2 parancs szót tud. Esetleg arra, hogy itthon(panelházba) ne pisiljen, hanem séta alatt lent intézze a dolgait, ahhoz már késő?:S vagy a normális behíváshoz, és hogy marad? (bocsi kicsit értelmetlenül írtam le)
2011. máj. 25. 21:16
1 2
 1/15 xnorkax ***** válasza:
Olyan dolgokat nem tud a kutyád, ami minden kutyánál alap, már pár hónapos korban is. Sosem késő tanítani! A szobatisztasággal kezdd, az a legfontosabb. Nem is értem, hogy tudsz úgy élni, hogy a lakásba ürít...
2011. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tanítani sosem késő!
2011. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Áhh, szerintem 1 éves kora körül a legjobb, mert akkor már nem szeleburdi és jobban koncentrál Rád és nem érdekli minden más.
2011. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
első válaszoló: igazából csak a pisiléssel van baj.. a marad és behívással nincs baj, csak ha meglát egy kutyát rohan utána..sokat gyakoroltam vele, de ha meglát egy kutyát rohan, mint az őrült meg sem hallja ha szólok:S egyszer volt, hogy eltűnt és nem mertem továbbra is ezzel játszani..viszont szeretném ha megtanulná..
2011. máj. 25. 21:24
 5/15 xnorkax ***** válasza:
Nincsenek hólyagproblémái? Kan? Mert ha jelölget, az sem egészséges, nem szabad ilyet tennie. Kezd ez elejéről, vidd le annyiszor, amennyiszer csak tudod!
2011. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nincsenek ilyen bajok, itthon egyáltalán nem jelölget:) oké, akkor kezdem előröl:D viszem amennyiszer tudom:) csak..ha elkezdem és kezdd leszokni..ha itthon mégis bepisil szidjam le gondolom..tegyem az ajtó elé hogy tudja h csak lent szabad?:S:D itthon egyértelmű volt, hogy oda raktam ahova kell intéznie a dolgát..
2011. máj. 25. 21:34
 7/15 anonim ***** válasza:
NEM! Sose szabad leszidni a kutyát, ha rosszat csinál! Egyszerűen csak ha jól, megjutalmazod, megdicséred, megszeretgeted. Figyeld a reakcióit, és amikor látod rajta, hogy kell neki, vidd le, ha lent elintézi, akkor ügyees, puszi, simogatás, jutalom.
2011. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, tanultam valami újat:D és, ha nem szidom le.. nem fogja elbízni magát h jajj nembaj ha becsinálok nem szidnak le?:$ bocsi a sok hülye kérdésért..elég kezdő vagyok, első kutyusom:/
2011. máj. 25. 21:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kell leszidni??? DEHOGYNEM!!! Különben honnan tudná szegény kutya, hogy az nem jó amit csinál?
2011. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De igen, ne hallgass rá!! Nem kell verni meg ilyesmi, de határozottam szólj rá, hogy NEM vagy NEM SZABAD és nézz rá csúnyán!!! Nekem ez beválik.
2011. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!