Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom teljesen szobatiszt...

Lejla kérdése:

Hogy tudom teljesen szobatisztává tenni a kutyusom?

Figyelt kérdés
Már mindennel próbálkoztam, most 3 hónapos múlt a törpe pincserem. Nagyon gyakran kiviszem és kint mindig letudja a dolgát. Bent viszont gyakran előfordulnak még így is balesetek.. nagyon kellemetlen amikor az ágyba pisil stb.. Van pelenkánk és amikor nem vagyunk itthon érdekes módon CSAK AZT használja.. Nem tudom miért nem megy rá, amikor itthon vagyunk mi is.. Nem tudom mit tegyek, hogy tudnám ezt megoldani. Légyszi segítsetek! Imádom a kutyusomat, de ezzel nagyon sok bosszúságot okoz és a baj, hogy nem tudok rá haragudni.. :)
2011. nov. 4. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt magadhoz vetted a kutyusod, nem olvastál utána, hogy akár 1 éves korukig is eltarthat, hogy szobatiszta legyen? Ez ezzel jár.
2011. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Amikor látod , hogy besz@rik akkor verd el a seggét! ezt tudom ajánlani!De ha már körülbelül 1 órája sz@rt be akkor ne bánts mert akkor már nem tudja miért kapott! :)
2011. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De utána olvastam, illetve már előtte is volt kutyusom. Nekem csak az a furcsa, hogy amikor nem vagyunk itthon, akkor tudja mi a dolga.. és ezért nem értem..
2011. nov. 4. 12:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb.4 hónapos korukig fizikailag képtelenek pontosan szabályozni az ürítést

Az, hogy a jelenlétetekben csinálja arra utal, hogy erős érzelmi reakciókkal reagáltok rá...így szépen megtanulta,hogyha ezt csinálom a gazdi kizökken a szerepéből,izgatottan rám figyel...

lesznek még gondjaitok ha továbbra is figyelmen kívül hagyjátok a kutya gondolkodását, fizikai és szellemi szükségleteit...!

2011. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja és a megoldás ha baleset történik akkor nem reagálok, figyelmen kívül hagyjátok a kutyát, és a takarításra, a szagok eltüntetésére fókuszáltok teljes nyugalomban.

3 óránként kiviszitek és a kinti produktumra pedig rádicsértek:)

2011. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Megfogadom a tanácsot és remélem előbb utóbb sikerrel járok :)
2011. nov. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!