Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a jellemzői egy tacskó-csi...

Kutyák és macskák kérdése:

Mik a jellemzői egy tacskó-csivava keveréknek?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy ilyen kölyköt, és nem tudok róla semmit.

Akinek van tapasztalata ilyen kutyusról kérem írjon. Minden érdekel!

Előre is köszönöm.


2011. máj. 26. 07:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
fúújj... :D Bocsi :S
2011. máj. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kutya az kutya, olyan lesz amilyenné neveled. A génjeibe nem látunk bele, hogy milyen betegségei lehetnek. Egyenlőre szeresd nagyon és vigyázz rá. :)
2011. máj. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem egészen így értettem, hanem a tacskót kotorékozásra tenyésztették, a csivavát tudtommal ölebnek. És milyen lehet a kettő keveréke?
2011. máj. 26. 07:54
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért fujj?
2011. máj. 26. 07:55
 5/13 anonim válasza:

Nekem ilyen kutyám van és nagyon édes, egyáltalán nem fújj !!!

A két tulajdonság keveredik benne, sokszor kiásta a virágcserepekből a földet /már leszoktattam/, és igazi öleb, ha rajta múlna egész nap ölemben ülne :)

Imádom. !!

Megpróbálok képet felrakni, nem biztos, hogy sikerül. :)

2011. máj. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
2011. máj. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Na, sikerült a kép :)

Na ilyen Ő :) :)

2011. máj. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egy igazi gyöngyszem!

hasonlít az enyémre, csak neki hosszabb a füle, ezért lett Joda a neve, mert hasonlít rá.

2011. máj. 26. 17:46
 9/13 anonim ***** válasza:

kb olyan lehet a karaktere, képességei mint egy skót terriernek-erős zsákmányösztön, nagyfokú aktivitás ha munkáról van szó, tuti, hogy imád ásni is:)

a kutya viselkedését meg a gazdái alakítják leginkább

olvass utána a tacskóknak meg a csiviknek is meglátod, hogy melyik milyen arányban van jelen a kutyádban

a nevelésénél inkább arra koncentrálj, hogy van egy kutyád másodsorban egy aktív erős zsákmányösztönű vadászkutya jellegű ebed, kinek irányítani kell a "fajtajellegből" fakadó felerősített tulajdonságait és sok mozgatással, feladattal, sétával levezetni az energiáit

2011. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon édi lehet!!! :)
2011. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!