Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a keményebb a dobermann...

Melyik a keményebb a dobermann vagy a pitbull?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 14:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%

Jajj mááár! Egy elméleti kérdésből ne csináljunk már igazi véres bunyót.....


Szerintem a pit sokkal gyorsabban pörög mint a dobi. Bár a dobi magasabb, de szerintem egy pit lenyomná.

Nekem nj.-om volt, és a kutya futtatón odarohant egy nagy dobi. ( magasabb volt a kutyámnál ) Bele csípett ( előzőleg már egy uszkárból is kiharapott egy darabot ) és kutyám úgy elverte, hogy visított mint a disznó. Amikor cibálta kutyám a dobit le a kanálisba akkor rákiáltottam és elengedte. Dobi rohant vissza nem tom hány száz méterre levő gazdájához.

Sajnos a tulajnak hiába mondták többen is hogy nem így kell kutyát sétáltatni.

2011. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
emberekkel szemben a dobi, kutyákkal a pit.
2011. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szerintem a pit az erösebb mert tele van izommal de a dob-is de nem annyira mint a pit de ne probáldki mert sok vér tócsa lesz:D
2011. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 DevilDog ***** válasza:
német juhászos!! egy dobermann nem csipked hanem letépi egy németjuhász fejét, ha egy dobermann elkapja a kutyádat akkor kezdhetsz félni mert elengedni nem fogja, eddig a 40 kg feletti német juhik sem tutak 10 másodpercnél tovább talpon maradni a dobermannom ellen szóval lehet tesztelni a juhitokat....
2011. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jaj, ezek a "melyik győzne" kérdések... Egyész egyszerűen az, amelyik rutinosabb. Nem a fajta, hanem az egyed.
2011. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Dobermann sokkal jobb örzővédő kutya ember ellen alkalmasabb ,fegyelmezett képezhető,pitbull meg kutyák ellen jobb ,kb ennyi. Egymás ellen ,nagyon egyedfüggő de a pitbull többször nyerne szerintem .
2011. dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ezüstkutya válasza:

Hát én tanuja voltam sajnos pont egy ilyen esetnek!

Kutyafuttatoban tortent az emlitett veres harc.

A pitt eleg rossz arcuakkal volt lenn akik alabbol szeribtem tornáztatták a kutyát... A dobi egy fiatal kiscsajjal volt akkor hozta be mikor a pitt már az osszes kutyat finoman szolva foldbe dongolte.

Oda futott a dobihoz is s egybol megtantorodott mert a dobi rogton beallt a gazdaja ele s eleg ilyeszto format vett fel. Utanna a pitt ott hagyta s sunyibol tamadta meg s onnan kezdve trauma... A dobi nagyon megvadult s ugy rangatta a pittet mint egy gyozelmizaszlot. Azt hiszem abbol nagyobb baj is volt utanna...

Szoval inkabb keruljek egymast mert a a pittnek a jateka is durva a dobi meg komolyra veszi s mar nincs vissza ut a pittnek harcolnia kell s az senkinek se jo.

2017. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!