Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tölcsér/gallér. Tapasztalatok...

Tölcsér/gallér. Tapasztalatok javaslatok?

Figyelt kérdés
Most vettem kutyusomnak gallért,mert allergiás és nagyon kirágta magát és nem hagyja abba.Szeretnék érdeklődni,hogy mik a tapasztalatok?Evéskor és alváskor leveszitek róla?Aludni hogyan tud benne?
2011. máj. 28. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

De az allergiát kezeled,ugye?

Én nem szeretem a gallért inkább feküdtem 3 napig a kutyával a földön és fogtam. De elviselik. Evéskor vedd le

2011. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen kezelem,persze.Csak már annyira kirágta/vakarta magát,hogy tiszta seb,vörös és feketés már a mellkasa és a lábai.Szerencsére sokat javult már,annyira nem sebes.Csak a meglévőket még folyton vakarássza és ez ellen vettem neki.Lehet,hogy már csak berögződés nála a vakarózás,de jó lenne,ha abbahagyná és helyrejönnének a sebei!

(Nem bolhás a kutya!)

2011. máj. 28. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi etetéskor és sétakor levettük, mert gáz volt, hogy minden idióta minket nézett...Otthon, ha tudtam rá figyelni, akkor is levettem, éjszakára rajta hagyta. Úgy egyébként nem zavarja, biztos kellemetlen neki, de jobb, mintha kárt tenne magában.
2011. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!