Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem vagyok képes felhely...

Miért nem vagyok képes felhelyezni a tampont? (tapasztalatok, javaslatok)

Figyelt kérdés

Eddig 3-szor próbáltam és elsőre fel is ment, de csak addig, hogy a legvége még kint volt, megiedtem és inkább kihúztam, de bizakodó voltam, azt gondoltam, hogy ha elsőre már majdnem fölment, akkor másodszorra már biztos sikerülni fog... De mikor másodjára is megpróbáltam, egyáltalán nem ment fel, pedig próbáltam guggolva, terpeszben, térdelve, úgy hogy feltettem valahova a fél lábam, hátrafelé toltam, de sehogysem ment. Egy kicsit elkeseredtem, de megpróbáltam harmadszor is, és akkor is ugyanaz volt mint másodjára. Miért nem bírom felhelyezni? Pedig próbáltam teljesen ellazulni, többször elolvastam a mellékelt lapot, minivel próbálkoztam és szinte minden ismerősömnek simán megy (és modják hogy 1000x jobb, mint a betét)... Mi lehet a gond? Mondanátok pózokat, tippeket, tapasztalatokat?

14/L (szűz vagyok)


2011. máj. 8. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%

???????

Eleve addig nem ajánlott amig szűz vagy,csak úgy megjegyzem.


Mit beszélek én igaz csak 12 vok.

2011. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tinker Bell ***** válasza:

Ebben az esetben nem számít, hogy szűz vagy-e.


Szerintem másodjára az volt a baj, hogy bepánikoltál és nem tudtál ellazulni. Teljesen nyugodtnak kell lenni és akkor menni fog! Azt meg úgy is csak később fogod kitapasztalni, hogy melyik pozícióban kényelmes. Jelzem elsőre sem ment fel, mert azt írtad, hogy kint volt a vége. Teljesen benn kell lennie, annyira, hogy nem szabad érezned, hogy ott van.


Legközelebb nyugodtan próbáld meg! Sikerülni fog!

2011. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tinker Bell ***** válasza:
Kedves 12 éves! Meg tudnád nekem magyarázni a kijelentésedet? Ugyan miért ne szabadna annak tampont használnia aki szűz?
2011. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.( Amúgy 12 éves lányocska, a barátnőim mind szűzek és évek óta tampont használnak, mindenféle nehézség nélkül.)

Az a fura, hogy másodszorra nem is izgultam annyira, mivel elsőre viszonylag simán ment addig amíg be nem ijedtem, azért is nem értettem mi a baj.

2011. máj. 8. 17:34
 5/13 Tinker Bell ***** válasza:
Megint leírtad, hogy mi volt a baj! Az hogy beijedtél!
2011. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elsőre igen, de másodszorra nem...
2011. máj. 8. 17:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Az ujjad már próbáltad feldugni a puncidba? Először ezt próbáld, ha simán megy, jöhet a tampon.
2011. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ilyen szűzhártyatípusok vannak: [link]


Talán neked olyan, ami miatt nem tudod a tampont felhelyezni. Amúgy szerintem az is fontos, hogy elég "nedves" legyél. Nekem pl. elég szenvedés betolni, ha nem vérzek már erősen. :S

2011. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ne aggódj majd menni fog ne görcsölj annyira,ob mini az a legjobb énis azzal kezdtem,kicsit krémezd be a tampont és úgy told fel,kicsit ferdén kell föltenni amíg nem érzed és a kihúzószál látszik,jó dolog a tampon,próbálkozz;)
2011. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én azért megkérdezném, hogy milyen méretű tamponnal próbálkozol?
2011. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!