Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz, ha rávicsorgok a...

Mi lesz, ha rávicsorgok a kutyámra?

Figyelt kérdés

Elvileg a farkasoknál sokszor van, ha valamit megszereznek, kaját, vagy csontot, és oda menne a másik, hogy ellopja, vagy elvegye, akkor rávicsorog a farkas, meg nyalogatja a fogait.

Mi lesz, ha rávicsorogok a kutyámra, majd megijed?


2011. máj. 29. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valószínűbb, hogy kiröhög :D
2011. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem érdeklődve fogja oldalrafordítani a fejét.

A kutya nem hülye. tudja, hogy te nem vagy kutya. A szemedbe is néz, odabújik hozzád. nem nézi, hogy hogy tartod a farkad...

2011. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

:D hehe

igen.. meg fog ijedni és elismeri h te vagy a vezér

én már kipróbáltam hatásos..xd

amikor ettemés ott kunyiztak..XD

2011. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyébként ha mosolyogsz, az ugyanúgy vicsorgásnak látszik az ő szemével
2011. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 xnorkax ***** válasza:
Semmi. :DD
2011. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülyének fog nézni :D
2011. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogyan csinálod. Ha megpróbálod leutánozni azt, ahogy ő védi be a kaját, akkor meg fog szeppenni. Én a morgást viszonylag sokat használom, és néha viccből vicsorgok is, de ha akarom, tudom olyan komoly pofával nyomni neki, hogy komolyan vegye és megijedjen. Lassú légzés, nagy testfelüler, halk morgás, meg egykét vicsorgás simán hat rájuk.
2011. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az amstaffom meghülyült tőle..:D Ettem,és megpróbált kuncsizni tőlem..nálunk szabály,hogy az én kajámból ő nem ehet,csak utánam.Ott pattogott,földhöz csapta magát,ilyen hülyén motyogott,mérgesvolt,hogy nem kap. Odamorrantottam neki,hogy most már húzzon el mert úgysem kap,felugrott az ágyra,és összevissza futkározott. Majd elment és elfeküdt.:DImádtam.
2011. máj. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!