Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tehetek a kutyámra kívülről...

Tehetek a kutyámra kívülről szöges nyakörvet?

Figyelt kérdés

Ami kifelé szöges.

Nagyon jól nézne ki a bullterrieremen.

Persze, nem azért kéne, hogy leszúrjak vele valakit, csal kinézetre.


2011. szept. 5. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne?!
2011. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, a Rotimnak is olyan volt.Nagyon jól nézett ki vele.És eszembe nem jutott,hogy valaki fennakad rajt! :D
2011. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem tiltja. Én akkor raktam az enyémre, miután megfenyegettek a dakoták, mert a kutyám összeakaszkodott egy amstaffal és tartottam tőle, hogy 2-3 kutyát fognak az enyémre engedni. Persze csak a szájuk volt nagy (szerencsére).
2011. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi akadálya, bár nekem ez nagyon ellenszenves. Mindenestre óvatosan közlekedj vele, mert simán karcolhatja a te lábadat is, ha van rendes lábnál követése, más kutyákkal játszani pedig így nem mehet semmiképpen, mert rájuk nézve is veszélyes.
2011. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
persze^^..én a folyto nyakörvet használtam igy mert megtáamdta egyszer a kutyámat egy németjuhász..azota békén hagyja
2011. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél olyat ami bőr, és szegecses, az bullin egész jól néz ki.
2011. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:

Elsőre az jutott eszembe, hogy csakis kívülről, belülről semmiképp sem tedd rá. :)))

Arra vigyázz, hogy ha másik kutyával játszik, akkor az ilyen csúnya sérüléseket tud okozni.

2011. szept. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze tehetsz, hasznos is ha nekitámad egy másik ,nemtudja megfogni a nyakánál
2011. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!