Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a kutyás táborról?

Vélemények a kutyás táborról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék hogy hogy éreztétek magatokat a táborban, melyikben voltatok, szóval mindenre vele kapcsolatban. Írhattok nyugodtan negatív véleményeket is, örülnék ha tényleg az igazságot írnátok róla. Csak azért érdeklődöm, mert tervezem, hogy jövőre megyek a goldimmal, és érdeklődnék Ti hogyan éreztétek magatokat. Ja, meg arra is kíváncsi lennék hogy kértek-e valamit mellé (vizsga, kutyasuli, vagy csak stabil behívást stb.)
2011. máj. 29. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Az volt az egyetlen baj, hogy kicsit elveszve éreztem magam, mert ott szinte mindenki ismeri egymást valahonnan. Én meg nem jártam kutyázni csak táborokba meg versenyekre. De ha te olyan társaság lelke típus vagy akkor ez sem lehet gond. Meg a kutyások között is megy a széthúzás, ha nem olyan fajtád van mint nekik vagy ehhez hasonló, akkor érezhetsz egy kis lenézést, de ezt nem fogják kimnondani. A terelő táborban nem kértek semmit, ami nem mindig jó mert voltak ott olyanok akikre ráfért volna egy kis nevelés. Az etológia táborban sem kértek akkor még semmit, de mostmár szükséges a vizsga.
2011. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!