Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hagyod, hogy kinyalja a...

Hagyod, hogy kinyalja a tányért a kutyád miután ettél?

Figyelt kérdés

Ugyan én nem csinálok ilyet már csak azért sem, mert a kutyám csak a saját táljából kap csakis az ő etetési idejébe és így nem is kunyerál.


Viszont ma jártam egy ismerősömnél aki a maradék ebédet kivitte a kutyáihoz, kiöntötte nekik, majd a tányért odatartotta, hogy kinyalják.


Noha nem igazán tartom gusztustalannak, hisz úgyis azonnal elmossák utána, de inkább nem tennék ilyet.

Ti hogy vagytok ezzel?


2011. máj. 29. 23:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
fúj!Jó étvágyat! Vendégségbe ne menj hozzá.
2011. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Guszta. Én szeretem a kutyákat, de nekem már pl az is sok amikor a fagyit odatartják az ebnek utána meg eszik tovább. Amúgy ált én szoktam kinyalni a tányérom. :D
2011. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én néha a macskámmal nyalatom ki, vagy a sütistányérra kapja a kaját, mert az van kéznél. Ha megfelelő a higiénia, és a mosogatás módszere (én pl. forró vízzel, bőséges mosogatószerrel), akkor nem lehet belőle probléma szerintem.

Ha olyan helyen látnám ezt, ahol nem vagyok meggyőződve a háziak tisztaságáról, én is undorodnék.

2011. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Na a fagyi az nekem is gusztustalan.

Meg mikor vigyorogva hagyják, hogy arcon/szájon nyalja őket a kutya.


A kinyalt tányért mosószerrel elmossák, így az nem zavar, mert úgyis tiszta lesz utána.

2011. máj. 29. 23:54
 5/20 anonim ***** válasza:
41%

Ezen miért vagy kiakadva? Van, akinek természetes, hogy az ágyában alszik a kutya, van, aki a lakásba sem engedi be. Lehetne napestig sorolni a nézetkülönbségeket.Mindenki éli a maga alkotta életét. Másnak mi köze hozzá?

Neked max annyi, hogy nem mész hozzájuk sem ebédre, sem vacsorára.

2011. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő csak megkérdezte, h mi másnak erről a véleménye, mert kíváncsi rá. Miért vagy ezen kiakadva?
2011. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

miért baj az h ha néha arcon nyalja a kutyája ?:D nem fogsz bele dögleni mert néha napján arcon nyal sem abba h melletted alszik


a fagyis téma meg a tányér nekem már sok :D

2011. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azzal nyal arcon amivel előtte ki tudja hol járt... Meg feküdjön be az ágyba amikor egész nap kint van, a porban fetreng.
2011. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Ha senki nem látja, én néha praktikus okokból megengedem :) Pl. ha valami olyasmi van a tányéron amit nehéz lenne lekotorni, elmosni. Ha a pasim megtudná, szerintem kidobna kutyástól :)
2011. máj. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

....és ha belegondolunk,hogy nagyon sok(!) állat tisztább,mint egynémely embertársunk! A buszon való kapaszkodás néha nagyobb veszélyeket rejt,mint egy kutya után jól elmosott tányér.


Előző szomszédomnál 3 hónapja volt gázosítás: nem volt elég neki a csótány...az ágyi poloskát (!!!)meg nem tudták másképp kiírtani.

Most új lakó van ugyanott:máris meghirdette a lakást eladásra. Panaszkodott, hogy minden ebédelés mosogatással kezdődik : éjjel akkora a forgalom a konyhában,hogy kihelyezett szemléltetőórát lehetne tartani biológiából!


Egy-egy étteremben lehet,hogy a körülményeket látva előbb lennének kétségeim és aggályaim,mint egy ebtartó háztartásban,ahol tudom, hogy tartják a higiénia alapvető szabályait.

Egy gyerek is nagyobb veszélynek lehet kitéve egy homokozóban pld.,

("galambfürdető macskasz@rató"),mint egy olyan,egyébként tiszta háztartásban,ahol az ebnek megengedett az "előmosogatás"

A következetes kutyatartáshoz -neveléshez nem árt,ha hozzátartozik, hogy tudja a kutyu,hogy egy,vagy két tányérja van és melyik az...

de gazdija válogatja!

Szerintem ami kivédhető,nem baj,ha teszünk azért.

A kutyának jót tesz :-))

2011. máj. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!