Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hagyod, hogy kinyalja a...

Hagyod, hogy kinyalja a tányért a kutyád miután ettél?

Figyelt kérdés

Ugyan én nem csinálok ilyet már csak azért sem, mert a kutyám csak a saját táljából kap csakis az ő etetési idejébe és így nem is kunyerál.


Viszont ma jártam egy ismerősömnél aki a maradék ebédet kivitte a kutyáihoz, kiöntötte nekik, majd a tányért odatartotta, hogy kinyalják.


Noha nem igazán tartom gusztustalannak, hisz úgyis azonnal elmossák utána, de inkább nem tennék ilyet.

Ti hogy vagytok ezzel?


2011. máj. 29. 23:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Suspectussal abszolút egyetértek.


Előbb hagyom, hogy a kutya nyaljon arcon, minthogy egyes ismerőseim, kollégáim.

2011. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 hollófernyiges ***** válasza:
Azzal a nyelvével amivel a fenekét nyalogatja, meg amivel kint megeszi a kutya- vagy galambszart...
2011. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem nyalogatja se a p.öcsét, se a seggét, ugyanis nem elég hajlékony hozzá. Kint meg nem eszik fel semmit, mert meg van nevelve.
2011. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

ha van a lakásban domestos, és azt használják is, akkor semmi akadálya.

barátnőméknél gyakran nyalja ki a kutya a tányért, de még soha nem lett semmi bajom, miután ott kajáltam.


viszont kaptam már el nyavaját amiatt, hogy az idióta lakótársam nem mosogatta el rendesen a poharat,a miből a haverjai ittak.

2011. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

szia!


Igaz, hogy szinte kutya mellett tanultam járni, és azóta is mindig van és volt is, de ilyet soha nem tennék. És nem azért mert nem szeretem őket. 28 éves vagyok, most épp egy mudi gazdája. De az étkezés nálunk külön megy,alapvető higiéniára odafigyelünk.

Annyit szoktam megengedni, hogy az elnyalt jégkrémes pálcán hagyok neki egy kicsit. De azt én már nem nyalom meg utána!

2011. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Gabica27-nek :

Tudsz arról valamit,hogy Szabó Zsuzsa,vagy az ő Csodabogár kennelje létezik-e még??? Foglalkozik még mudival? Hol lakik most?

2011. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Csak akkor eszem meg az ételt, ha finom, ha pedig finom, én nyalom ki a tányérat. :P
2011. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek pár középkorú cigányt.Ők mesélték,hogy mindig ünnep volt,ha hús került az asztalra. Az anyjuk rendszeresen utánanézett,van-e valami frissebb a dögkútban.... De azok még orvost nem láttak....olyan vasgyúró népség,hogy behajtónak is méretesek lennének! :-)
2011. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:44


Szia!


Bodrogkeresztúron vettem Godzsák Nellitől a kutyámat (mudit), nem ismerem az általad írt tenyésztőt sajnos.

2011. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm,hogy válaszoltál.
2011. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!