Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever kiskutyát...

Golden Retriever kiskutyát szeretnénk. Honnan érdemes választani? Tudtok ajánlani megbízható tenyésztőt?

Figyelt kérdés

Nem szeretnénk abba a hibába esni, hogy "szaporítótól" vegyük a kiskutyánkat, ezért érdeklődnék Nálatok. Hol találhatnánk megbízható tenyésztőt? Ti kit ajánlanátok? Esetleg vannak személyes tapasztalatok?

Budapest közvetlen közelében ismertek megfelelő Golden Retriever kennelt?


És még egy kérdés: Milyen árban vannak ezek a kiskutyák?

Mert hallottunk sok mindent, és most nem tudjuk, hogy mennyiért sózná el egy szaporító a kölyköket, és mennyit kérne egy valóban rendes, tisztességes tenyésztő a kicsikért.


Előre is köszönöm a normális válaszokat.


2011. máj. 30. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem neked A kutya c. magazinban kik hirdetnek. (Az állatorvosunk szerint, itt főként rendes kennelesek hirdetnek).

[link]

[link]

[link]


Én azt javaslom, hogy több kennelesnek írj e-mailt, vagy hívd fel őket, kérdezősködj ami érdekel a kutyákkal, vagy akár a tenyészettel kapcsolatban. Azt hogy mennyibe kerül egy kiskutya, az utolsó kérdésed legyen. Ahogy válaszol 1-1 tenyésztő abból is sok minden lejön...

Én is most állok kutyus vásárlás előtt... ki is néztem több mint 20 kennelt, és most 1 hónappal később maradt 5 amire azt mondom, hogy onnan vennék kutyát. Még az a kennel is kiesett ami elsőre nagyon szimpatikus volt, de még az is amelyik az országban a legnagyobb múlttal bír, mert ismerősök rosszat meséltek róluk.

Lényeg, hogy kérdezősködj, informáld le másoktól a kennelt (akár itt gyakorin).

Sok sikert a "vadászathoz"!:)

2011. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Kecskeméten a loyal hunter kennelben vettem.
2011. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőként említett kennelek jók, ezen felül akad még pár becsületes tenyésztő aki imádja a kutyáit.

Strawberry Goldens, Velvet Charm, Wind Lovin, Bonett Bride, Sunnyfields, Glamour Gold, Golden von Schwarz, Sunnyfield's, Gáláns. Én járok kiállításokra, a legtöbbjükkel találkoztam már, azért ajánlom mert magam is vennék tőlük kutyát, ha úgy alakulna, tudom is, hogy mikor lesz náluk alom.

Tudok részletesebb leírást is adni, ha szükséged van még segítségre. A gondolod, megadom az elérhetőségemet és szívesen segítek.

Egy jó helyről származó kölyök 100.000 ft körül van, vagy felette. Az tuti, hogy 70.000 alatt nem szabad kölyköt venni.

Kellemes böngészést!

2011. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én két golden tenyésztőt ismerek,a Glamour Gold és a Sunnyfield's kenneleket és bármelyikből szívesen vennék kiskutyát. Kutyáikkal dolgoznak is, kiállításon szép eredményeket érnek el és nagyon jó idegrendszerű, értelmes kutyáik vannak.
2011. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Kiírtam a felsorolt kenneleket egy papírra, mindnek utána fogok nézni. :) Amelyik nekem is szimpatikus lesz, ott mindenképpen felveszem a kapcsolatot a tenyésztőkkel.


Még egyszer köszönöm szépen a segítséget. :)

2011. máj. 31. 09:07
 6/6 csilivili12 válasza:
Nem tudom hogy mi honnan hoztuk a kutyankat mert meg kicsi voltam, de sok sikert egy goldenhez sok turelem kell :)
2014. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!