Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet leszoktatni róla?...

Hogy lehet leszoktatni róla? (ugatás)

Figyelt kérdés
1 éves a kutyám és kan.van hogy lánykutyát is megugat de van hogy nagyon jól kijön velük.A fiukutyákkal bajban vagyunk,mert nagy ritkán van olyan hogy ne kezdené el ugatni öket.ilyenkor morog és ugat.de olyan is hogy jól eljátszik velük.hogy lehetne leszoktatni róla?
2011. máj. 31. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A kutya ugat, a macska nyávog miért kéne leszoktatni róla?
2011. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
na az enyém is ilyen, én arra gondoltam veszek egy vizipisztolyt, attól baja ugyen nem lehet, és amikor ugyat és nem hallgat el rálövök. tuti terv lenne, de eddig mindig elfelejtettem venni :D
2011. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azért kéne leszoktatni róla mert sok kutya van a környékünkön és neki is jó lenne ha játszhatna is velük
2011. máj. 31. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy nem ugat, nem fog velük játszani.

Ez a dominanciáról szól, így természetes.

Az ivartalanítás segítene rajta, más nem.:)

2011. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:D
2011. máj. 31. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:

kerítésen belül ugat, vagy amikor ki vannak eresztve, akkor kezd el hangoskodni?

Nagyon nem mindegy. Ha kerítésen belül ugat, az csak annyit jelent, hogy ő a falkavezér (nem vagyok meglepve), és őrzi a területét. Ha kerítésen kívül csinálja, akkor az már valóban keményebb dió.

2011. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
bérházban lakunk,és a parkban szokta ugatni öket
2011. jún. 1. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
hát igen így már kicsit problémásabb a szitu, nagyon be akarja bizonyítani hogy ő a főnök, vagy csak egyszerűen be van sz@rva, mindenképpen jó lenne, ha el tudnátok menni kutyasuliban, ott pontosabbat tudnának mondani/segíteni.
2011. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Először parancsra kell megtanítani ugatni. Aztán kb 3 ugatásnál parancs: Elég, és dícsérethalom, jutfalival, ha abbahagyja. így ha el is kezd ugatni az elég parancs után csitt van. Victoria S.
2011. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!