Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Argentin dog etetése?

Argentin dog etetése?

Figyelt kérdés
Felnőtt 1,5-2 éves argentin dog kutyus havi étkezése mennyibe kerül?Tudom hogy elég sokat eszik,de úgy kb egy közepes minőségű tápból?Mondjuk egy pedigree 10 kilós száraz táp(6000) elég neki egy hónapban?Mellé még egy kis házi koszt?
2011. jún. 1. 09:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tessék Brit Pémium Adult táp

[link]


Itt írja h mennyi kell belőle: [link]


Mondjuk 400 g/nap ha 40 kiló feletti a kutya.

Tehát a 15 kg-s zsák több mint egy hónapra elég. Tehát a havi kajája 6000. Ebből a tápból.

És a Brit egy jó minőségű táp.


De pl. etethetsz Joserát is, az is hasonló árban jön ki.

2011. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Még annyit kérdeznék,csak nem akarok újabb kérdést kiírni hogy nagyon jellemző ez a gyomorbaj rájuk?Mármint én értem hogy fajta hiba de feltétlenül szaladni kell vele állandóan az orvoshoz?Mert akkor inkább átgondolom!Nem azért mert sajnálom rá a pénzt,de azért kell egy kutya mert örömöt akarunk lelni benne,nem a pénztárcánk kifosztására akarjuk tartani semmiképp!

Most lehet jönni azzal hogy akkor ne is kelljen kutya...stb stb,meg hogy mindre költeni kell!Persze,ez így van,csak nem hiszem hogy bárki is azért vesz kutyát hogy hetente hagyjon az orvosnál 10ezreket!

Szóval ennek alapján várom a válaszokat!Köszönöm még egyszer!

2011. jún. 1. 13:30
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyedfüggő. De mivel már felnőtt kutyát fogadtok örökbe így annyira nem zsákbamacska. Ám ahogy sok esetben allergia felnőtt korban is kialakulhat. Így semmi sem 100%. Lényeg h kérjetek korrekt felvilágosítást a kutyáról.
2011. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi!Az már megtörtént,most várjuk a váalszt!:)
2011. jún. 1. 16:37
 15/15 anonim ***** válasza:
nálunk a szomszéd argentin dog durván allergiás a csirkére, tehát csak oylan tápot kaphat ami tutira mentes. bár ő baba korától allergiás, nem tudom felnőtt egyeden kijöhet e.
2011. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!