Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Papillon, törpe foxterrier,...

Papillon, törpe foxterrier, törpe pincser. Hány évig élnek és kb. milyen árban vannak? Esetleg bp-i tenyésztő?

Figyelt kérdés
Nem, nem fogom kiguglizni. Nincs hozzá se türelmem se időm...
2011. szept. 21. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó esetben 10-15 év. A kistestűek általában ennyi ideig élnek, nagytestűek 8-12.

Mindig vannak kivételek, akik sokáig bírják, de olyan is van, hogy jóval korábban elpusztulnak vmi miatt.

Ezt kb. így lehet megsaccolni, nem lehet ezekre a fajtákra külön leszűrni.

2011. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy mi az, hogy törpe foxi?
2011. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

10-15 évig élnek jó tartási körülmények között


törpe Foxterrier???? Az meg mi a rossz nyavaja?! Már minden fajtából lesz törpe vagy mini??? A végén törpe Német dogokkal fognak szaladgálni vagy retikülben hordható új fulandi is lesz....

2011. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Amúgy nemtom, nem értek a kutyákhoz. Egy nőci akar valami dögit ezek közül, csak nem tudott róluk sokat. Annyit amennyit a könyveiben olvasott, de az nem sok. Ezért kért meg hogy nézzek utána.

2011. szept. 21. 19:15
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

Natessék! Kérlek, ezzel ne engem szadizzatok mert nem én találtam/tenyésztettem ki.:)

2011. szept. 21. 19:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Máriám...
2011. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk... nekem azért bűzlik egy mondat:

"Az FCI által nem elfogadott fajta."

2011. szept. 21. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Uram atyám de csúnya... Ez nem is Foxi hanem patkány...

Nekem egy drótszőrű Foxterrier kanom van. Ez a Foxi fajta meggyalázása. Ezt a fajtát inkább Tarka pincsernek nevezném mint foxinak!

2011. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A papillonhoz értek, a másik fajtával nincs tapasztalatom.

A papillonok 14-16 évig is elélnek, mivel apró termetű, nagyon mozgékony kutyusokról van szó. Árakat nagyon befolyásolja, hogy milyen vérvonalú (ősei között mennyi díjnyertes kutya van), törzskönyves vagy nélküli, a szülők kiállításra jártak-e és milyen eredményeik vannak, a kutyus neme stb. Kb 80 ezertől kb 200 e Ft-ig... Itthon még nagyon ritkának számít, néhány tenyésztő van csak pl. : www.papillon.sokoldal.hu -n van bővebb fajtaleírás, infó.

2011. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!