Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog vagy papillon?

Francia bulldog vagy papillon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 19:31
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Kicsit bővebben?? Egyébként ha arra vagy kíváncsi hogy melyik a jobb, akkor azt mondom izlés kérdése. Én a Papillont jobban kedvelem. :)Viszont egy Francia bulldog is nagyon édes.;)
2011. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Francia bulldog!:D
2011. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Szeretnék valami kutyát, ami nem ér a térdem fölöttig, mert azoktól félek, de nem is pormacska, és ez a kettő lett szimpatikus így hirtelen. :D

Panelban tartanám és suliba járok szóval a nap első fele kiesne, de utána tökéletesen ráérnék. :D

Szóval arra vagyok kíváncsi melyik a jobb így.

2011. máj. 2. 19:40
 4/26 anonim ***** válasza:

angol bulldog <3

de ha csak ez a 2 közül kell akkor francii:D

2011. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Amúgy valami elvárás a kutyával szemben még?

Mennyi időd lenne tanulás mellett, hogy elvid sétálni, tanítsd stb.?

2011. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Sztem a papillon cukibb!Nyári nagy sétára nem alkalmas a francia az tuti!Kidöglik a melegtől!Én kifejezetten borsókázok is tőle!:S Nem egy ismerősömnek van(kan),és csüng taknya-nyála,tohonya,és kipusztul egy pici sétától!(De lehet a szuka egy fokkal kulturáltabb!)Mondjuk ez lehet az előnye is ha nem szeretsz sokat mászkálni akkor szuper,és amúgy elég okos is!A papillont nem ismerem közelebbről de ővé a voksom!:)
2011. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Hát ízlések és pofonok.

A buldog is lehet aranyos, de nekem az elvárásaimnak em felel meg. Így maradt a papillon.

Én úgy tudom, hogy papillon tenyésztő nincs az országban! :O

2011. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Francia bulldog!
2011. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Suli után olyan 5-7 órám lenne változóan rá.

Elég mozgékony vagyok szóval nem árt ha a kutya is tud mozogni.. :D Futni stb.. Szóval lehet, hogy a papillon előnyösebb lenne az eddigiek alapján.

Amúgy én tudok egy magyar tenyésztőről. (:

2011. máj. 2. 20:51
 10/26 anonim ***** válasza:
A térd fölöttiektől félsz??Akkor már kiskutyát sem érdems venned,őkis ugyanolyan kutyák mint a nagyobbak. ;)
2011. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!