Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való nekem?

Milyen kutya való nekem?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd egy kutyát venni olyan 1-2 éven belül de nem tudom hogy milyen kutya lenne nekem a legmegfelelőbb.Most németjuhászunk van és nagyon szeretem őt de a saját kutyám nem akarom hogy németjuhász legyen mert nekem túlzottan alázatos,azt szeretném hogy kicsit lazább legyen.A kistestű kutyát nem szeretnék,szeretném hogy játékos legyen,de ne túlzottan(A tesómnak angol bullterrierje van és nekem hosszútávon már idegesítő)könnyen tanítható és ne legyen az a szabad akaratú típus.Egyedül sosem lenne,napi egyszer mennék el vele sétálni de akkor erdőbe vagy dunapartra és több órára,otthon tanítanám,kutyaiskolába járnánk.Én labradorra,a border collira vagy vizslára gondoltam,szerintetek melyik kutyafajta lenne a legmegfelelőbb?
2011. jún. 1. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát inkább a border, vagy aussie a vadászkutyák golden labrador nagyon kis lököttek fiatalon felnőve pedig elég nyugisak
2011. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a vizsla :D Mert játékos ugyan,de nem ugrál állandóan, a border collie meg pont hogy folyton játszana. A labrador nekem meg valamiért nem szimpatikus,de attól függetlenül jó kutya lehet. Ezen kívül még a skótjuhászt tudnám ajánlani.
2011. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hát sztem tacskó is jó lenne..csak kistestű és az nem kell

Szerintem labrador (:

2011. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem labrador van. Nagyon könnyen kezelhető és nevelhető is.
2011. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Leonbergit ajánlanám.
2011. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A ne legyen alázatos és ne legyen nagyon szabadakaratú nem épp egymáshoz passzoló elvárások. Vagy szabadabb kutyád van aki lehet hogy makacsabb, vagy alázatosabb kutyád van aki fegyelmezettebb.
2011. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,most már végleg nem tudom hogy melyik kutya legyen:D
2011. jún. 1. 18:32
 8/13 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem hogy nem sokszor van olyan hogy úgy jön oda hozzám hogy gyere játszani hanem úgy hogy bármit megcsinálok amit mondasz és nagyon nem laza.Azt akarom hogy játékos legyen de fegyelmezett is.
2011. jún. 1. 18:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: Akkor mindenképpen vizsla! :D Magyar vizsla. :D
2011. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor szerintem is a vizslát válaszd.
2011. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!