Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a velemenyetek a Prince of...

Mi a velemenyetek a Prince of sunlight kenelrol?

Figyelt kérdés

Vett mar vki innen kutyat. Mi t gondoltok rola?

www.roughcollies.hu


2011. jún. 1. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon jó kennel szerintem. szuper kutyáik vannak, nagyon jó fejek és minden szűrésük megvan.
2011. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Innen van kutyad? Vagy csak a honlap alapjan írtad? :) De koszonom szepen a valaszt!
2011. jún. 2. 00:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem jönnek be az ilyen típusú colliek, de hát kinek a pap...

Én konkrétan nem találtam kifejezetten jófejnek a tenyésztőt, de nem ismerem annyira, hogy rendes véleményt mondjak róla.

Egyébként nem rossz kennel, ha tetszenek a kutyái és te szimpatikusnak találod a tenyésztőt, akkor vegyél nyugodtan innen.

Egyik ismerősöm szaporítótól mentett meg egy ebből a kennelből származó kutyát, de ez nem feltétlenül a tenyésztő hibája.

2011. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem innen van kutyám csak a tenyésztő régi ismerősöm. Szerintem nagyon jó kutyái vannak, egészségesek és szépek.
2011. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Theia: mit ertesz az alatt, hogy ilyen tipusu kutyak? mi a baj veluk? :)

az, hogy egy szaporitohoz kerult az egyik kutyaja, szerintem nem a tenyeszto hibaja. Manapsag barki eloadhatja, hogy o mennyire szereti a kutyajat... kozben meg... nem mindenki olyan bizalmatlan emberrel, mint en. (vagy eppen nem lat at annyira a szitan).

De koszonom a valaszod! :)


Kedves utolso: Neked is koszonom!

2011. jún. 2. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Magas stop, nem szép fej(legalábbis számomra). A másik meg tudom, hogy nem a tenyésztő hibája.
2011. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!