Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tehéntej a kölyökkutyáknak?!

Tehéntej a kölyökkutyáknak?!

Figyelt kérdés
Apósom tehéntejjel akarja etetni a kölyökkutyákat... márhogy azután, hogy befejezték a szopizást. ti hallottatok már ilyenről?
2011. jún. 2. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Hallottunk. Fosás lett a vége.
2011. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Max. kecsketej, amivel etetheted a kölyök kutyust.

Nekünk is javasolták.

4 hetesen hoztuk el, de ő nem igényelt tejet. Plusz, aludt, mint a bunda állandóan.

2011. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
CSAK kecsketejet, ha kell még nekik tej egyáltalán. Különben bele is halhatnak!
2011. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem szabad, mert átcsapja.

Utolsó 4 hetesen? 8 hetes kora előtt elválasztani nem is nagyon szabadna. 4hetesen még alig eszik szilárdat.

2011. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel menhelyről hoztuk el, így aközött választhattunk, hogy másnap elaltatják vagy elhozzuk.

Sajnálatos módon a menhely televolt és jelenleg is tele van kutyákkal, a befogadási kapacitásuk meg egyenlő a lóf@sszal ..

Így bocsi, hogy elmertem hozni egy kutyát 4 hetesen, féregtelenítve, beoltatva, chipezve SAJÁT költségen .. én érzem magam kellemetlenül !!!

2011. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a legtöbb felnőtt kutyát is megfodatja nemhogy egy kölyköt..
2011. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát én tudom, éppen ezért vagyok kiakadva...

De köszönöm a válaszokat, csak kíváncsi voltam én tudom-e rosszul, mert ugye apósom meg van győződve róla, hogy ha már 63éves, akkor már ő a mindenható, és mindenben neki van igaza -.-

2011. jún. 2. 14:17
 8/10 anonim ***** válasza:

hiába tudod te jobban,ha nem látod,akkor is kiönti neki a tejet...nekem is megvan az örök harcom a csirke/nyúl csonttal.egyszerűen nem érti meg,akkor adja neki,mikor nem vagyok otthon,persze mikor a maradékot megtalálom,és megmutatom,akkor meg tagadja...

f@szom kivan az ilyen emberektől!!! :S

2011. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Óh igen, ez neki is a másik műsora :D

A kölyökkutyákról meg ne is beszéljünk... csak azért jöttek össze mert én elzártam a szukát, de ő meg megsajnálta szegény kant hogy próbál mindig átjutni hozzá, és kiengedte a másikat -.-

2011. jún. 2. 15:51
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 13:19

Először nem írtad, h menhelyről....nem tudtam. Nem kell egyből leb...ni. Így persze jól tetted, h inkább elhoztad.

2011. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!