Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az nem baj, ha a keverék...

Az nem baj, ha a keverék kutyámnak (nem lehet tudni, hogy milyen keverék) kistermetű kölyökkutyáknak való tápot adok?

Figyelt kérdés
9 hetes, az állatorvos azt mondta, hogy kb 10 kilós lesz max. De igazából nem tudja. Én kistermetű kölyökkutyűknak való tápot adok neki (Pro Plan) és azon van egy táblázat, hogy 10 kg-os felnőtt súlyú kutyáknak 60-115 g-ot kell adni naponta. Kb. 100 g-ot adok neki egy nap (4x25 g). De igazából nem tudom, hogy milyen keverék, és hogy mekkora lesz nagykorában. Ugye nem baj, hogy ilyen tápot adok neki, amikor nem is biztos, hogy 10 kg-os lesz?
2010. szept. 30. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A táp jó, de az adagolást ne a táblázat alapján döntsd el. Illetve az alapján kezdd el, de ha azt látod, hogy ennyitől nagyon kövér, akkor kevesebbet adj neki, ha meg sovány akkor emeld az adagját.

Ha a fajtáját tudnád, akkor sem lehetne pontosan tudni, csak kitapasztalni, hogy mennyi a jó neki.

2010. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké! Szerintem ennyi táp pont elég neki, normálisan néz ki. Köszönöm a választ!
2010. szept. 30. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!