Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell Trükköket tanítani...

Hogyan kell Trükköket tanítani a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Ara szeretnélek titeket meg kérni hogy írjatok le nekem kutya trükköket , És hogy , hogy kell megtanítanom neki a bizonyos trükköt .

Nagyon szépen köszönöm a kedvességeteket előre is .

Le írom hogy miket tudd eddig .

És azokat így már nem kell le írnotok :)


amiket tudd : Ül , Fekszik , Pacsi , Marad , Fogd, Hangot , Igazodj .


Ezeken kívül szeretnék még neki meg tanitani különböző dolgokat :))


2011. jún. 2. 19:50
 1/8 anonim válasza:

Igaz, én nem tudom, hogy taníts kutyát, de ötletem van:

Hívd fel Trajter Szilviát, ő háznál, kedvező áron (1000 Ft/60 perc úgy tudom) vállal engedelmességre nevelést.

2011. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én Bp-i vagyok .

Ő is ?

És amúgy megtudnád adni a telefon számát ?

Nagyon köszi a kedveséged :))

2011. jún. 2. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Melegen ajánlom a 101 kutyatrükk című könyvet, vagy bármilyen klikkeres könyvet, mindegyikből rengeteget meríthetsz. No meg egy kutyaiskolát, mert ha már általánosan tudsz bánni a kutyával, és ismered, akkor rájössz magadtól is, hogy mit hogyan tudsz neki megtanítani.
2011. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=_0pzrSKxtxw ebből elég jól rá lehet jönni, mi is a lényeg:) Klikkerrel lehet tanítani, [link] itt rengeteg hasznos infót találsz:)
2011. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

olvass utána : kliker kiképzés


amúgy: milyen az már h mással taníttatnád a kutyád nem csak azért kell tanítani h a bkv ellenőr ne büntessen meg mert a kutya parancs szóra el szégyelli magát azért mert te nem vettél jegyet :D arra is szolgál h kapcsolat alakuljon ki köztetek és később ha el szakad a póráz ne menjen oda 1 szimpatikusabb emberhez :)

2011. jún. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az előző válaszoló .

Inkább csak hallgasson .

Ha Csak ilyen hülyeségeket tudd írni akkor inkább MEG SE Szólaljon :))

2011. jún. 3. 08:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kis könyv, rengeteg trükk van benne:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Forog: legyen kaja a kezedben fektesd le majd rakd az orra elé a kaját aztán húzd arra amerre szeretnéd hogy forogjon nem kell megcsinálni egyszerre hanem lehet mondjuk azért is kaját adni ha a fele megy nekünk ez egy max félórás művelet volt. :)
2020. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!