Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen trükköket tanítsak a...

Milyen trükköket tanítsak a kutyámnak?

Figyelt kérdés

A Dog Dancing-esek szerintem feleslegesek. Persze aki versenyez vele, vagy szereti annak jó, de szerintem nem sok hasznak van. Olyanokat akarok, amikket nem csak akkor használunk, amikor az udvaron tanulunk, hanem van értelme. (Remélem érthető.)

Eddig ezeket tudja vezényszóra: "gyere ide, lábhoz, ül, feküdj, ugass, pacsit, pörögj, ott maradj, helyedre, ugorj, élelem megtagadás, hozzd vissza". Igaz a pacsit és a pörögj nem túl értelmes, de ezeket jobban szereti csinálni. :-Đ

Most azt fogom tanítani, hogy "állj" és,azt hogy "előre". Még valami?


2009. júl. 16. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
tanitsd meg neki hogy odavigye a sört
2009. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem gurulás, kúszás, az a hullahopp karikán gúrítás(bár ennek nem túl sok értelme van) közben átugrás. most ennyit tudok, enyelőre ennyi is elég szerintem... sok szerncsét :)!
2009. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja, azt kihagytam, hogy a sört is hozza. Akkor is ha nem kérem. Kezd alkoholistává nevelni. :-))))

(Volt egyszer a szüleimnek egy kutyája, aki séta közbe elkószált és egy nagy adag kolbász rúddal jött vissza.)

Lehet, hogy elkezdem vele az agilityt. De a környéken nincs pálya, és nem fogok 15.000-ért venni pár botot, meg a többi akadályt. Ezt saját készítésüvel is lehet csinálni?

2009. júl. 16. 19:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Labda,frizbi,ül,áll,fekszik,helyedre,vissza,gyere ide :)
2009. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Apportíroztathatod is. Az enyém a labda tartásából tudja, hogy mit kell csinálnia. Már lassan háromig el tud számolni, mert van egy olyan rész, hogy csak a harmadik kar és labdalendítés után futhat a labda után.

Egyébként [link] ezen a linken, remélem látható. Új sportág van. Kutyafrizbi, ami azt takarja, hogy minnél távolabb kapja el a frizbit a kutya úgy, hogy mind a négy lába a levegőben van, annál jobb, mert az nyer.Egyébként a nyíregyházi kutyasuli honlapján vannak jó ötletek.

2009. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én szívesen labdáznék vele, de nem érdeklik a játékok. Visszahozza a labdád, de csak ha kedve van.
2009. júl. 16. 19:50
 7/9 anonim ***** válasza:
én az első amit megtanítottam a kutyámnak az a pacsi volt.(persze a szobatisztaságon kívül)
2009. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
aha, szerintem sajátkészítésű pályával mégjobb! :) hajrá!
2009. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én ajánlom neked a 101 kutyatrükk könyvet, nagyon sok kutyás trükköt taníthatsz meg vele, ráadásul részletes képekkel van illusztrálva. Az én kutyámat most belőle tanítom, és nagyon jó.
2009. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!