Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyát, de még...

Szeretnék egy kutyát, de még sosem volt, lenne pár kérdésem? Többi lent

Figyelt kérdés

Ilyen körülmények közé hoznátok kutyát? Milyet?

70 nm lakás két erkélyjel, lift van, hárman lakunk a 1,5 éves kisfiunkkal. Én egyelőre itthon vagyok, de egy év múlva vissza kell mennem dolgozni. A sétáltatásra kb. én lennék, mert ha esik a hó, eső, hideg van, a párom nem lenne hajlandó levinni, én igen. Orvosra, ellátásra pénz lenne.

Mit gondoljak még át?


2011. jún. 2. 22:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
szerintem először neked egy kis termetű, rövid szőrű, nyugodt kutya kéne, ami nem szorul mindennapi ápolásra, elég az a 2-3 órányi séta egy nap, főleg a pici miatt. most így fejből nem jut eszembe milyen kutya lehetne. de tudom ajánlani a menhelyeket, ott elmondod az igényeidet, és lehet hogy tudnak segíteni. még az is lehet hogy egy szobatiszta kutyát találsz, amelyiket nem kell szoktatni. és így egy életet is megmentesz :) sok sikert hozzá.
2011. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Yorkshire terriert vegyél, nincsen rá allergia, nincs aljszőrzete. Pici gyerek mellé való kutyus. Okos, társasági kutya.
2011. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
szia, igen, elsősorban menhelyi kutyára gondoltam, valamilyen helyes kis keverékre :)
2011. jún. 2. 22:49
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
háát. én kistestűt nem ajánlanék. ami neked kell, az a dobermann, a stafford, a cane corso, az argentin dog, az amerikai buldog, a bullmasztiff, a boerboel vagy a boxer. én ezeket ajánlanám. nézz utánuk, megvan mind a kutya-tár-ban vagy a wikipédiában :)
2011. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
utolsó: ezt ugye nem komolyan gondoltad?
2011. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

első vagyok.

ha elmentek szétnézni, és esetleg tanácsot kérsz, hogyan kell megfelelően tartani a kutyát, szívesen elmagyarázzák. és általában a kis keverék kutyáknál kevésbé áll fent a veszély, hogy túltenyésztés miatt labilis idegzetű lesz. és persze nagyon aranyosak tudnak lenni :)

2011. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

egy staffot :)))) nyehehehehehe

Elhúzná a kocsinkat, legalább költséghatékony :D

2011. jún. 2. 22:54
 8/25 anonim ***** válasza:
22:51 -esre ne hallgass, azok a kutyák tapasztalt gazdát igényelnek, egy tapasztalatlan ember kezében veszélyesek is lehetnek, akár a gazda számára is. mindenképp kérd ki hozzá értők tanácsát, akár menhelyen, akár állatorvosnál.
2011. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Én nem ajánlanám az Amstaffot. Tüneményes kutya meg minden,nekem is Amstaffjaim vannak. Gyerek mellé is kiváló lenne. De nem panel,társas stb házba való. A másik meg az Amstaff pont nem az a kutya fajta amelyiket le lehet könnyen fárasztani. Kedves kérdező: Francia buldog ?
2011. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Már nem utolsó hanem ma 22:51! :D
2011. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!