Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudtok olcsón westi...

Nem tudtok olcsón westi kiskutyát? Meglepetés lenne. Lehetőleg Szabolcs megyébe. Neme nem számít

Figyelt kérdés
Nagyon jó gazdikhoz kerülne a kiskutya :)
2011. jún. 2. 23:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
71%
kocsi kellene, lehetőleg egy Land Rover, ajándékba olcsón, meglepetés lenne, a színe mindegy. Reális nem? A kutya nem játékszer. Nem adjuk ajándékba főleg nem olcsón mert ami olcsó általában beteges és problémát meg végkép nem adunk, nem mintha a kutya alapból nem lenne problémás (ebadó, chipp, oltások, ha beteg orvos, sétáltatni nap 3x, etetni stb) vagy ezeket mint a kutya mellé adod?
2011. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
nem vagy te egy kicsit kabbeaf.szom??? :)
2011. jún. 2. 23:34
 3/36 anonim ***** válasza:
2011. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%
Kutyát NEM adunk ajándékba! SOSE!
2011. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
És miért nem? mert tudom,h ezt szeretne a legjobban??? :))) Okos itt mindenki úgy látom
2011. jún. 2. 23:37
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vidd el az illetőt és válassza ki ő melyiket szeretné. Ha olyan kutyát viszel neki, amelyik nem szokja meg vagy nem szimpatikusak egymásnak, akkor csak kínszenvedés lesz mindenkinek.
2011. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert a kutya élőlény. Érzései vannak. Inkább akkor nézzétek ki együtt A kutyát,akit szeretni tudna. Tudod, kutyát választani olyan, mint egy szerelem. Tudjátok, hogy jók lesztek egymásnak.
2011. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
86%
meséld már el nekem, hogy miért van az, hogy az emberek egy hűtőszekrény megvásárlásán többet gondolkodnak mint egy kutyán aki hosszútávon sokkal nagyobb kiadás? Ha az embernek szerencséje van egy kutya 15 évig él és ezalatt az idő alatt hatalmas kiadásokat jelent (etetés,oltás, adó, takarítás, sétáltatás stb) te szeretnél olyan ajándékot kapni amivel csak gond van hosszú éveken keresztül? persze akkor éppen biztos örülnél neki de mi van ha örökletes betegségei vannak pl epilepszia vagy simán csak allergiás mondjuk a csirke húsra és még drágább étel kell neki? vagy aki kapja mondjuk 10 év múlva elköltözik és akkor mi lesz a kutyával? Mikor az emberek kutyát vesz előre kell gondolkodnia 10-15 évre felelősséget kell vállalnia valamiért ami él lélegzik és rá van utalva
2011. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
10%
Ugyan már, miért ne adnának ajándékba kutyát??? Milyen hülyeség ez??
2011. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
81%

azért, mert én is nagyon szerettem volna halat gyerekkoromban, barátnőmtől kaptam is szülinapomra. Természetesen akvárium nélkül, így a szüleimre hárítottunk egy csomó kiadást.

Meg jobb ha önmagának válaszja ki.

2011. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!