Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kicsit hízott, olyan 1 kg-ot,...

Kicsit hízott, olyan 1 kg-ot, és meg vannak egy kicsit duzzadva a bimbói, meg kicsit többent alszik, pihen. Vemhes?

Figyelt kérdés
Vemhes a kutyám?
2011. jún. 3. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínű!!!
2011. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hol voltál, amikor tüzelt? A kutya hol volt, amikor időben volt?
2011. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Itthon voltam, de volt már rá példa az előző kutyánknál, hogy bekúsztak a kerítés allat. :/
2011. jún. 3. 18:20
 4/12 A kérdező kommentje:
A fiú kutyák! ( ez tuti mert láttam :/)
2011. jún. 3. 18:21
 5/12 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz, 3-4 hét után már bőven ki tudja tapintani kézzel is.

Pláne így, hogy nem terveztétek, érdemes lenne mihamarabb ivartalanítani, és akkor nem kell többet bajlódni se a tüzeléssel, se a későbbi vemhességekkel.

Ha nem vemhes, lehet álvemhes is, és azt viszont kezelnie is kell az orvosnak, mert nagy galibát okozhat.

2011. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De én elmennék, de a szüleimet, hát ciki nekem de nem nagyon érdeklik, vagyis szeretik, de azt mondják 50 éve is voltak kutyák és maguktól megszülték, és én nem tudom meggyőzni őket :/ :( ! De nagyon szeretem és nagyon aggódom érte :/ ! Mennyibe kerülne a kivizsgálása?
2011. jún. 3. 19:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Mikor tüzelt a kutya?

Ha teheted, gyűjts pénzt és ivartalanítsd. Onnantól nem kell féltened, izgulnod érte.

2011. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olyan 2 hónapja, s mennyibe kerül az ivartalanítás? És ha most kiivartalanítom, akkor elmúlik az álvemhessége??
2011. jún. 3. 19:13
 9/12 A kérdező kommentje:
És ha mégis vemhes és kiivartalanítom, akkor mikor kell, ha most a héten, akkor az az elvetetés?
2011. jún. 3. 19:14
 10/12 panettone ***** válasza:

Mekkora a kutya és merre laktok?

mindig vannak ivartalanítási akciók, hely és kg függvénye az ár...

Nem az a kérdés hogy 50 évvel ezelőtt maguktól szültek-e a kutyák hanem hogy hova teszitek a megszületett kiskutyákat?

A szüleidet meggyőzheted az ivartalanításról ha megpedzed az ebadót a chipezést és hogy senkinek sem fognak kelleni a kiskutyák mert egyre többe kerül a kutyatartás és ha rajtatok maradnak akkor nektek fog nagyon sokba kerülni...

Írj hátha sikerül a szukát még a fialás előtt ivartalanítatnotok

2011. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!