Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó élete lehet szegény kutyának?

Jó élete lehet szegény kutyának?

Figyelt kérdés

[link]



Lehet hogy nem bántják ezt a kiskutyát de jó neki hogy ennyire királyi élete legyen??

Szerintem rossz neki, miért nem feküdhet ő csak egy dobozban mint a többi kutya!?

Ti tartanátok ilyen ágyikóban a kutyátokat??


2011. jún. 4. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

az én idősebb benti kutyáimnak is normál (szövet) kutya ágyuk van, miért lenne normális egy hideg dobozban feküdnie? Nálunk a kennelekben is hőszigetelt, hőfüggönyös kutyaházak vannak.

Ennek a kiskutyának vannak játékai, lehet kicsit csicsás az ágya de ízlések és pofonok

2011. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de egyáltalán nem szeretik ezt a kutyát
2011. jún. 4. 19:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én kistestű kutyámnak is hasonló baldachin-os ágya van és még sosem panaszkodott... Neki mindegy miben alszik, én meg jópofának és viccesnek tartom az ilyen ágyakat, úgyhogy senki sem jár rosszul.

Leértékelve vettem 2000 Ft-ért, nekem megérte, bár ennél többet nem adtam volna érte.

Nem "milliós" kutya, nincs elkényeztetve, a környéken a csodájára járnak az emberek, hogy mennyire kedves, aranyos, jólnevelt, barátságos kutya. Tehát normális gazdája vagyok.

Az, hogy egy kutyának strasszos a nyakörve, vagy vicces franciaágya van, nem feltétlenül jelenti, hogy "királyi" élete van. Bár ha az lenne, sem értem, mi ezzel a baj, még mindíg jobb, mintha éheztetnék, vernék, vagy szaporítanák, nem? Vagy szerinted a kutya szenved ebben az ágyban? Megáll az ész.


Szerintem neked kellene szégyelned magad, amiért egy kép ilyen "ítélkezést" vált ki belőled.

2011. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
miért ne szeretnék??? minden kutyám kanapé kutya. Alapból kinn vannak a kennelben de amint bejutnak a lakásba irány fel a kanapé és ott alszanak. Már a kennelkifutó fedett felére is kitettünk egy régi kanapét mert imádnak rajta feküdni. A kutyák szeretik a kényelmet. Már az egészen apró kiskutyák is felgyűrik maguk alatt a rongyokat, hogy minél puhábban feküdjenek
2011. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értelek. Miből gondolod, hogy nem szeretik ezt a kutyát? Ismered talán a gazdáit? Amúgy meg a kutyának tök mindegy, hogy kosara van, párnája, szivacsa, vagy ilyen cuki-muki ágyikója, lényeg, hogy legyen egy saját kényelmes fészke. Ha a gazdájának tetszik ez az ágyikó, akkor ilyet vesz és kész, nem értem, miért lenne ez rossz a kutyának.
2011. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ez egy barbi baba ágy, a kutyának nem kell ilyen életet élni mert puhány lesz, az enyémnek mert nekem pincsm van neki tökéletes egy doboz éás nem ilyen cuki muki kis ágyikó ami sztem baromi kényelmetlen -.- de engem nem érdkeel de mindjárt belinkelek egy kérdést csak megkeresem
2011. jún. 4. 20:06
 7/12 A kérdező kommentje:
2011. jún. 4. 20:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Valószinű, hogy a foto kedvéért tették most igy. Nagyon rendbe vannak a kis játékai:))) Én tartanám ilyen ágyikóba a kutyáim, a lenne arra pénzem, hogy 5 percenként pótoljam:))))
2011. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne jobb a te kutyádnak, attól, hogy dobozban alszik? Az én kutyáim is kanapén alszanak este, napközben meg kint vannak és sétálunk, dolgozom velük, szóval nem "puhányak", hogy a szavaiddal éljek. Ha a kutyának nem lenne kényelmes, akkor nem tudnák a gazdái rávenni, hogy az ágyban aludjon.

Abból nem lehet megítélni, hogy ki milyen kutyatartó, hogy egy kényelmes, bélelt papírdobozban, avagy gyémánttal kivert lakosztályban fekszik a kutya. Ugyanis ez a kutyának teljesen mindegy, ha a gazdinak tetszik a strasszos nyakörv és egyébként jól tartja, neveli a kutyát, akkor én ebben semmi kivetnivalót nem látok.

Vannak ennél nagyobb problémák is, mint hogy néhány kutya több ezer forintos ágyikóban alszik, foglalkozz inkább az állatkínzás, szaporítás megállításával.

2011. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a kutya egy párnán alszik és nem fa aljzaton (deszka, OSB), attól nem lesz puhány. Akkor lesz puhány, ha a gazdája is olyan, és ha úgy van kezelve!

A szín, forma (rózsaszín párna, csillogós nyakörv, stb.) a kutyának egyáltalán nem számít, csak a gazda hóbortja, magamutogatása. De ettől még nem lesz rossz a kutyának (a táskában hordott, plüssállatként kezelt társasági kutyák egy másik kategória!).

Inkább legyen a kutya fekvőhelye rózsaszín a natúr bármi helyett, minthogy verjék, éheztessék, elhanyagolják, láncon tartsák, stb.

2011. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!