Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Melyik fajta...

Mit tegyek? Melyik fajta erősebb egy staffinél?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon játékos 8 hónapos kutyám akit le szoktam vinni a parkba játszani más kutyákkal de van egy staffi aki mindig megtámadja pedig ugyanannyi idősek
2011. jún. 5. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólj a gazdájának, hogy nevelje meg a kutyáját vagy ne engedje szabadon!
2011. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van gyazdija a staffinek vagy kóbor kutyus? ha van gazdija, akkor beszélj vele, ha nincs más felé sétáljatok! (:
2011. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdésed hogy függ össze a problémával?

Be akarsz szerezni egy staffinál is erősebb kutyát, hogy leverje a másikat, vagy mi???


A staffi gazdinak amúgy látnia kell, hogy mit csinál a kutyája, elég fura, hogy egy 8 hónapos kölyköt megtámad.

Lehet, hogy egyneműek.

Vagy nem lehet, hogy amit látsz az csak durva játék?


A miénk is stafford és kisebb korában, míg nem tanulta meg, hogy a tőle kisebb kutyákra vigyázni kell, bizony volt néhány sírás, vinnyogás, mert a miénk elég hevesen játszik ami persze fáj kicsi kutyáknak.

Mára már megtanulta és még egy yorkival is szépen el tud játszani.


Persze fontos, hogy a stafford gazdája legyen együttműködő, vagy ha semmiképp nem tudnak összebarátkozni, ne engedjétek őket össze, ha találkoztok.

2011. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem staffordom van,de vele semmi gond nincs.Ha a gazdája ottvan a stafforddal,akkor beszélj vele,hogy vegye a kutyáját pórázra,ha már nembirta megnevelni.Nekem egy menhelyről mentett csivavával szaladgálnak együtt az udvaron,és imádják egymást..szóval nem maga a fajta a szörnyeteg,hanem a gazda.Fel is jelentheted.
2011. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!