Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanácsokat szeretnénk. Kaptunk...

Tanácsokat szeretnénk. Kaptunk egy boxer kutyát ajándékba. Hogyan etessem rendesen és mi az amire mindenképp vigyázni kell nála? Olyanokat várok akiknek már régebb óta van bokszer kutyájuk és saját tapasztalat érdekelne.

Figyelt kérdés

Olyanokat várok akik már régebb óta van bokszer kutyájuk és saját tapasztalat érdekelne.

Olvastam egy két kérdést és választ itt és ledöbbentem mennyi ember válaszol nagyképűen, okoskodóan ahelyett, hogy normálisan elmondaná a véleményét és tanácsot adna. Légyszíves csak az írjon aki erre képes. Köszönöm.

Nekünk most ő a harmadik gyerekünk és már 10 hónapos, nem olyan pici. 2 hete van nálunk és az étkezéssel kicsit gondba vagyok, mert nem nagyon akar enni. Lehet ott rontottam el, hogy minden nap szinte mást adok neki "hátha megeszi címszóval" és talán egy fajta tápra kéne ráállnom, hogy azt megszokja? Nekem soványnak tűnt, mikor kaptuk és azóta persze nem hízott.


2011. jún. 5. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ezért (többek között) nem szokás élő állatot ajándékozni senkinek.
2011. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akitől kaptad nem mondta mit evett? Nem lennék nálatok kutya.
2011. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha rossz evő akkor nem tudunk segíteni.Ki kell kísérletezni mit eszik meg.Nekem egy rossz evő kutyám a Dog chowra bukott rá,amúgy szerették a joserát és a Royal Canint is.mindegyiknek van boxer méretben tápja.A royal drága,de a többi megfizethető.Kérdezz rá a boltban.De első körben,féregtelenítsd.
2011. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az elsőnek : Már bocs de kaptunk ajándékba egy igazi élő kutyát. Mi van ezen hihetetlen?

Másodiknak. Miért nem lennél nálunk kutya? Mert a családtagunknak számítanál, mert külön fotelod lenne a nappaliban, vagy mert akármelyik drága tápod megvenném neked, vagy mert úgy szeretnének mint más a saját gyerekét? Nem tudsz rólunk semmit!!! Miért kell mindjárt ítélkezni és utálatoskodni Kb. mint a z oviban Én kérdeztem és ha te nem tudsz normálisan válaszolni, mért írsz? Ez a legjobb szórakozásod, hogy idegeneket sértegetsz? Hát őszintén sajnállak. Én szeretném a kutyámnak a lehető legjobban megadni és nem azt írtam, hogy éhezik vagy hasonló, egyszerűen azt látom rajta, hogy kialakult rossz szokásai vannak amivel az előző gazdája "akit én nem ismerek" nem foglalkozott.

2011. jún. 6. 11:48
 5/9 A kérdező kommentje:
A harmadiknak: köszönöm a válaszát.
2011. jún. 6. 11:49
 6/9 anonim ***** válasza:

van olyan hogy josera festivál az válogatós kutyáknak van.

igen, sztem állja rá egy tápra, ne váltogass mert egy idő után majd nem győzöd kitalálgatni, hogy mit enne.

ha van pénzed drága tápra, mert azért sztem ő megeszik egy hónapban 20kg-ot, akkor acana, orjen vagy taste of wild. de hetente főtt hússal,zöldségekkel kiegészített középkategórisá tápok is jók. persze pedigree,chappy és társai felejtősek.

2011. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen
2011. jún. 6. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem már 8 éve boxereim vannak imádni valóak a boxerek:)))

Kérdezd meg akitől kaptad mit evett eddig a kutyus és a kajájába keverj bele joghurtot vagy kefirt nyamnyogni fogja:))

Rendkívül mozgékonyak úgyhogy mozgasd rendesen, de a kis szívére vigyázni kell mert a boxerek könnyen kaphatnak szívbetegséget, nagyon hajlamosak rá..

Másik a füle a fülét tísztitanod kell mert bepálhat ,fülgyulladás is gyakori lehet a boxernél..

Sok boldogságot nektek:))

2011. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat. Szerencsére azóta sokat változott a helyzet. Jókat eszik. Nem adok neki csak naponta kétszer rendes adagot, napközben semmit és így jó is az étvágya.
2011. jún. 29. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!