Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Viharban félhet annyira a...

Viharban félhet annyira a kutya hogy infarktust kap?

Figyelt kérdés
csak abból indulok ki,hogy ha a rágcsálót vagy a madarat sokáig cseszegetik,akkor annyira túlpörög a szíve,hogy egyszer csak megáll.találkoztam már kutyával,akit nyugtatóznak viharban,annyira retteg.ja és kinti,de ilyenkor beengedik.ha netalántán egyszer kinn maradna,akkor történne vele valami?
2011. jún. 6. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van háza, és megszokta azt hogy a viharban oda bebújik akkor nem...azok a kutyák rettegnek főleg, akiket beengednek és egyszer mondjuk nem. Azok totál túlpörögnek...Ha hozzászokik hogy kint van rájön hogy semmi baja nem lesz a vihartól.
2011. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha valami oknál fogva elváltozás van a szívével, előfordulhat. Van kutya, amelyik bepánikol, bármit is tesznek vele.
2011. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem engednék be valószínű akár magában is kárt tenne. Mindenféleképpen be akar jutni valahova, és ez veszélyes lehet. Átrágja a fa ajtót, netalán a falat kezdi meg, teljesen bepánikol.
2011. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mi pulink szétszedte a bejárati ajtót, ezért kellett beengedni. Bánom, hogy rá lett szoktatva, de sajnáltam nagyon. Ilyenkor a folyosón dekkol a vihar végéig. Ha nem vagyok otthon, akkor az ajtó bánja. Nem érdemes rászoktatni a bentlétre.
2011. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Infarktust nem,az ér eredetü,nem függ a pulzuszámtól

De bepánikolhat.Mondjuk én kutyáról még nem hallottam,aki belehalt volna a stresszbe,de az erre érzékeny állatok (rágcsálók,hüllők,madarak) számára halálos is lehet

2011. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem csivavám van és ő lakásban tartott kutya de ezeket a mostani nagy dörgéses viharokat nem bírja. követ mnidenhova még wcre se tudok nélküle menni mert mndig láb alatt van nem lett erre szoktatva.
2011. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem yorkim van, de meg se rezzen a legnagyobb égzengéstől sem. Viharban nyilván a lakásban tartózkodunk, de csak azért, mert utálja, ha elázik. De a villámlás/dörgés nem zavarná séta közben sem.
2011. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a barátnőm eddig beengedte viharkor,de egyik este pont nem volt otthon és a kutyának kinn kellett maradni.erről jutott eszünkbe.de ha többször kinn marad,akkor egy idő után megszokhatja?vagy ha egyszer már hozzászokott a bent léthez,akkor annak már úgy is kell maradnia?
2011. jún. 6. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!