Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Balaton-kutyafürdetés? Mit...

Balaton-kutyafürdetés? Mit tudtok erről? Tilos?

Figyelt kérdés
Van olyan hely,ahová elvihetem, és nem szólnak érte, hogy úszunk a vízben?. Persze gondolom, olyan hely, ami nem fizetős, és nem szabadstrand. Nem is ezekre gondolok! Más?Van erre valami rendelet?
2011. jún. 7. 11:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
2011. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 eNerdzsy ***** válasza:
70%
Vannak olyan strandok ahol tilos de ott táblával is jelzik.
2011. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hivatalosan sehol sem kutyát fürdetni a balatonban. Tihanyban a belső tónál van kijelölt kutyaúsztató és ennyi. Nem hivatalosan én szoktam olyan helyeken, amik nem strandok. Alsóörsön van egy vadparkos rész, ha nincsenek ott a pecások, akiket zavarhatnánk, akkor ott pancsolunk, vagy fűzfőn a kikötőnél is van egy rész, ahol be lehet szökni a vízhez, tihanyban a sajkodi strand után ha besétálsz a hosszú úton, akkor a Mahosz kikötő előtti részeken még szintén be lehet jutni viszonylag biztonságosan a vízbe. Meg gondolom ilyenekt még lehet találni, főleg a déli parton még könnyebben, mert kevésbé van beépítve. De ilyen helyen is büntethetnek ha elkapnak, csak ezeken a helyeken viszonlag ritkán látni közterület felügyelőt :)))
2011. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. A déli parton érdekelnének jó helyek.
2011. jún. 7. 11:54
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Balatonbogláron szerintem lehet, ott már láttam kutyát a Balatonban úszni.
2011. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Elolvastam az első választ is! Szóval mázli kérdése, hogy hol nem fognak el vele!Hát ez szép! Mondhatom!
2011. jún. 7. 11:56
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
senki nem fog beleszólni ha belemegy a kutyád a vízbe... csak ne olyan helyen tedd ahol mást zavarna, főleg azért mert ugye nincs póráz a kutyán. egyébként a balcsi mindenkié :D blökiket is beleértve, én rengeteget fürdetem benne, vagyishát megy magától de eddig még senkit nem zavart
2011. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
na mi ezért járunk a horváztokhoz nyaralni, mindenki kedves, szinte bárhova bevihetem a kutyát, a legtöbb szállásra is lehet őket vinni a tengerbe szintén, senki se szólt ránk....(és árban is kb ugyanannyira jön ki az egy hét)nem hiszem, hogy a kutya piszkosabb lenne mint az emberek többsége... (legalább tuti nem szarik, hugyozik bele a vízbe mint sokan) ráadásul egy olyan tóról beszélünk ami tele van halakkal kacsákkal és évente kihúznak belőle néhány vizihullát...
2011. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

igaz nem a Balcsi, de 2 éve Gárdonyban a csávó ott úszkált a szabadstrandon a szobacirkálójával. semmi gáz nem volt belőle, senki nem fujjogott. :D röhögtünk, h milyen édesen úszik a kis vakarcs :D


barátnőm tavaly kapott egy kutyát, az tuti 100, h Kenesén meg fogjuk fürdetni. van szabadstrandos rész, csak nem szólnak be a sünök vagy valami önjelölt suttyó, h ne fürdessük a kutyát. ennyi erővel a halakat is tiltsák ki a tavakból :P

2011. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkié a Balcsi. A törvény szerint semmilyen állóvízben nem lehet kutyát úsztatni Magyarországon, kivéve a kutyaúsztatásra kijelölt helyeket, amiből nagyon kevés van.
2011. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!