Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtának vannak a...

Melyik kutyafajtának vannak a legnagyobb, legfejlettebb agyarai?

Figyelt kérdés
Gondolom azonos fajta egyedei között is vannak eltérések,de általánosságban érdekelne engem.Köszi,és jó kutyázást mindenkinek.
2011. jún. 7. 15:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a Németjuhásznak egy nagyon kifejlett agyara van, mondjuk nem az övé a legnagyobb és legerősebb, de viszont az övé a legerősebb fürészharapás, amit egyszer megfog azt a parancsszóig nem engedi... És emelett kiválóan lehet idomítani is, így nem lehet gond vele :)
2011. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

a legerősebb biztos nem a rotinak van ez 100%

hanem igaz nem méricskélik de egy kangalnak,aki látott már ilyet tudja miről beszélek..utána kicsivel pl komondor,káj,kuvasz.és a farkas hibridek sztem

2011. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%

Az, hogy a németjuhász nem engedi az azért van, mert ezt nevelték bele, erre képezték ki. Ezt ugyanígy meglehet csinálni szinte bármelyik fajtával.


A kangaloknak valóban elég hosszúak a szemfogai, de ez minden nyáj mellett dolgozó pásztorkutyára igaz. Szerintem ez az egyik legfontosabb küllemi elem egy kutyánál, ezért nem értem hogy sok fajtánál miért megengedett dolog a foghiány.

A masztiffoknak viszont a széles fejforma miatt brutálisan erős az állkapcsuk, úgyhogy továbbra is fenntartom, hogy a nagy termetű molosszerek és a pásztorkutyák vannak az élen. Konkrétan ezen belül fajtát nem lehet megnevezni, inkább az egyedek között lehet némi eltérés.

2011. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Rotveiler
2011. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
a rottweilwernek
2011. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!