Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyából "látni" M. o....

Milyen kutyából "látni" M. o. -n a legtöbbet?

Figyelt kérdés

Múltkor voltam egy kutyakiállításon én ott a legtöbbet közép-ázsiai juhászkutyából láttam, utána amstaff majd basset hound. Német juhászokból és goldikból is volt szórványosan, de nem olyan sok.

Én úgy tudom, hogy a közép-ázsiai olyan 5-10 éve gyakori M.o.-n ,vagy még kevesebb. A német juhászok pedig világszerte gyakoriak és itt is az volt még egy pár éve, és mostanra már egyre kevesebbet látni belőlük. Ti milyen fajtákkal találkoztok a legtöbbet? Ezen a kiállításon ugyan nem sok volt, de én ismerek egy pár + még látok is sokat az ír farkas kutyákból is.


2011. jún. 7. 23:08
1 2
 11/16 Raffi ***** válasza:
Kertes részen lakom, a legtöbbször pulikat látok, ill. német juhászokat.
2011. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A kérdésedet rosszul fogalmaztad meg.

Az, hogy a KIÁLLÍTÁSON milyen kutyák jelennek meg, nem tükrözi az országban a tartott kutyák mennyiségét.

Pl az nj-ket nem a küllemkiállításokra viszik bemutatni jellemzően, hanem a fajtaspecifikus kiállításokra.

Sajnos, a mai anyagi helyzet miatt egyre kevesebben választják a kiállításosdit.

2011. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Környékünkön rengeteg a yorkie illetve Dunát lehetne rekeszteni a sok amstaffal, ráadásul a legtöbb amstaffnak kisebbségi komplexusos a gazdája
2011. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 xnorkax ***** válasza:
Én yorkieból, pekingi palotakutyából (vagy annak keverékeiből), tibeti spánielből, német juhászból, labradorból és goldenből látok a legtöbbet. Aztán ugye csomó német juhász keverék is van. :) Nálunk tiszta furcsa, alig látok amstaffokat... :O
2011. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálunk bichon, yorki, goldie/labrador, amstaff.
2011. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem rosszul fogalmaztam meg, csak azt is elmondtam, hogy kiállításokon milyen fajtákat látok a legtöbbet.

Köszönöm a válaszokat :)

2011. jún. 8. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!