Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya megeheti a dinnye héját?

A kutya megeheti a dinnye héját?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 12:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

12:38

Az én kutyám is megeszi a krumplit,de neki nincs baja tőle:)

Kérdező:A magot ne add neki oda,a többit megeheti,csak akkor a héját is mosd meg...Az én kutyám nem konyhamalac,de mégis megeszi a gyümölcsöt,a zöldséget,sőt mondok jobbat tegnap este túrót evett!

És még él mind a kettő...

2011. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Fura dolgokat szeretnek :) Az enyémnek szabályosan folyik a nyála és kinézi a számból a falatot, ha barackot, szőlőt vagy uborkát eszem. Mondjuk amikor kicsi volt, akkor befalt egy fél kígyóuborkát, aztán szegényem úgy bepisilt, mint a huzat.
2011. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
kössz, én vagyok az első...melyik kutyának mit bír a gyomra, az én labradorom a dinnyehéjért és a krumplihéjért is odavan... nem én adtam neki ő vadászta le magának az asztalról... mellesleg igen a csokit is szeretik és nem tesz túl jót nekik mint ahogy nekünk embereknek se...
2011. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
jah, azért a csokival kicsit más a helyzet, mert míg mi "csak" elhízunk, cukorbetegek leszünk tőle, a kutya könnyen bele is halhat. szóval csínján a csokival
2011. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
egyik normális ember se azzal eteti a kutyáját, de ez is kutyafüggő, valamelyik bírja, valamelyik nem...
2011. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 zsuzsabazsa ***** válasza:

Nekem volt egy perverz étvágyú Németem. Az nem szagolt meg semmit csak bezabálta. Bezabálta a hegyes erős paprika csumáját a szappant is de a második rágás után kiköpte.

Feneketlen bele volt.

2011. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
én ha csokit akarok neki adni,akkor veszek nekik kifejlesztett kutyacsokit.a dinnyehéj az mellékesen van,plusszba.purina tápot kap rendesen enni.
2011. jún. 8. 21:47
 18/18 P. Csaba válasza:
Szerintem adhatsz neki dinnyehéjat, ha szereti, de annyit adj csak, amennyi biztos nem árt. Ha mégis kételyeid támadnak, akkor eleinte csak apróbb szeleteket adj neki. A dinnyemagokat esetleg összetörheted, mert például a tökmagot se héjjal együtt nyeljük le. Mindenesetre mivel a kutyáknak szerintem kifinomult a szaglása és az ízlése, ha tetszik neki, akkor szükségtelen megvonni tőle. Manapság sok netes forrás is szól a dinnye héjjának tápértékéről, érdemes kutakodni. Két dolog, "Fő a mértékletesség" és "Héjában a vitamin".
2011. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!