Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fontos, hogy mindig ugyanabban...

Fontos, hogy mindig ugyanabban az időben kapjon enni a kutya?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem,mert a farkasok sem esznek mindig ugyanakkor.Például,néha egy óra eltérés,hamarabb vagy később a megszokottnál, baj vagy semmi gond.Mondjuk én nem olyan hajszálpontosan etetek,este 8 óra körül,reggel pedig megint olyan 8 óra körül,kisebb,nagyobb eltolódásokkal.Köszi a válaszokat,és jó kutyázást mindenkinek.
2011. jún. 8. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Mi sem etetjük mindig ugyanabban az időben.. Sőt van hogy ha tanitom, akkor adok neki 10-15 szem tápot is, de azt is nagyon ritkán.. Van mikor csak valamikor adok neki kaját mert kér.. Ennyi... Nem számolom hogy mikor kell neki adnom. 13L Németjuhász kutyus
2011. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
23%
Ezzel nincs semmi baj . Én úgy szoktam hogy amikor nyüszít , vagy valahogy mindig jelez :D .
2011. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem,hogy az a nyüszítős dolog nem a legjobb ötlet az én esetemben...Egész nap enne,ha lehetne.Pedig többet adok neki,mint amennyit ajánl a tápgyártó,elég jó tápot kap(Bosch),plusz egy egy olajos halkonzerv,tojás,belsőség.De olyan zabálós.
2011. jún. 8. 16:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Fontos, de nem percre pontosan kell adagolni! :) Az az egy óra eltérés nem oszt nem szoroz, de azért jó ha be tudtok tartani egy bizonyos időt, amikor enni kap és nem úgy hogy amikor ő követeli! :) A kutya életében rendnek kell lennie, és ez is egy stabil ponttá kell hogy váljon.
2011. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Általában este 6 és 8 közt etetek.
2011. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fontos csak nagyjából.Tehát pl. 5-8 között.
2011. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2011. jún. 8. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz el ne hízzon mert akkor hamarabb fog elpusztulni.
2011. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem,a hízástól messze áll még.4-5 naponta szoktam mérni,27 kg körül van a súlya,+- 2oo-300 g.Rengeteget jár,plusz hetente legalább egyszer úsztatás.Hamar ledolgozza a kalóriákat.
2011. jún. 9. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!