Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van boxere? Tapasztaltok...

Kinek van boxere? Tapasztaltok vele?

Figyelt kérdés

Sokat eszik iszik fut játszik stb igazából érdekel minden tapasztalat.Kistestű kutyával tud játszani?Amúgy

kölyök kutyust hozok majd szukát a jövőhéten. Már nagyon várom :)


2011. jún. 8. 17:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja amúgy nagyon "nyáladzik" ? :DD
2011. jún. 8. 17:11
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek. Szerintem aranyosak kicsit izgágák ugrálnak. Eléggé nyáladzik de hát kutyából van mindegyik nyáladzós csak ki mennyire ugye. De jó választás volt aranyosak.
2011. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem boxerem van :) Ngyon szeretem mert nagyon jó kutya. Viszont nagyon nagy a mozgásigénye és rengeteg foglalkozást igényel, különben szétszedi az egész lakást. Szeret más kutyákkal játszani a legtöbbje. Nekem egy kanom van de nagyon dominánsan viselkedik más kanokkal és a kistestű mitugrász kutyákat nem bírja. Sok konfliktusom is van belőle. Nagyon jó örző-védő már ösztönösen. Én csak ajánlani tudom, de csak abban az esetben ha a leendő gazdi tényleg tudja mit vállal be. :) Ja és lakásban nem nyáladzik. :)
2011. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lakásban miért nem??:) Nagyon nehezen kezelhető?
2011. jún. 8. 17:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is boxerem van szuka, az enyém nem nyáladzik egyáltalán, de lehet azért mert sétákhoz mindig viszek neki vizet, így sosem szomjas. Az enyém inkább nagyobb testűekkel van el jobban, hiszen azokkal bátrabban játszhat, hiszen egy kissebb kutya hamarabb odakap neki ha durvábban játszik.

Nagyon szereti a nagy sétákat, imád rongyozni, illetve birkózni a gazdival. Enni annyit eszik mint a többi 30 kg-ós kutya 300 grammot a tápjából, illetve husit is szokott néha kapni, plusz izületvédő port.

2011. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nekem is volt Boxerem az sem nyáladzott, mert nem lógótt az alsó szájszeglete. Mert ha lóg akkor abban a nyál összegyűlik és lefolyik.
2011. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is egy szkám .enyém se nyáladzik elvan kistestükel de egy csivavával nem hagynám játszani nem azért mert megenné csak rálépne inkább..jo sokat kell mozgatni imád szaladgálni-engedelmes könnyen tanithato
2011. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
4 hónapos kutyusnak levágható a farka amúgy???
2011. jún. 8. 19:23
 9/12 zsuzsabazsa ***** válasza:

Levágható de csak műtétileg mert már becsontosodott.

De ne vágasd le. Jó úgy ahogy van.

2011. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3-ik vagyok! A fakrokvágást pár napos korukban végzik, de mostmár nem is szokták vágni, esetleg ha valaki úgy kéri. Én eleve úgy vettem, hogy már levolt vágva a farka így nemvolt választási lehetőségem.
2011. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!