Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat 6hónapos pincsi...

Miért ugat 6hónapos pincsi kutyám esténként egyfolytában?

Figyelt kérdés

minden este képtelen befogni a száját, nem hiszem hogy látna kint bármit is, mert MINDEN ESTE?? mostanra már nagyon idegesítő. 2 hónapja csinálja kb. Szülei nem csinálják! szóval nem értem! már az van hogy éjszaka velünk alszik, mert akkor nem ugat. Tuti nem ezért ugat h velünk alhasson, mert ha akar feljön és akkor alszik. De most már MUSZÁJ hogy velünk legyen, mert másképp csak ugat.


Mit lehet tenni?? Apu kamionozik, holnap jön haza, és utálja ha ugat a kutya, mindig ki akarja rakni az udvarra vagy elkezd üvöltözni meg káromkodni, mintha a kutya attól megváltozna.. :/


2011. jún. 8. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Unatkozik...le kell vezetni valamivel az energiajat es akkor nem fog ugatni. Hatalmasakat setalj vele es fussatok is. Neki is jot tesy es neked is. Es ha hazaertek az esti setabol akkor mindketten tudtok majd aludni.
2011. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem vihetem sétálni még mert nem rég gyógyult fel egy betegségből. állatorvos mondta hogy ne vigyem. otthon mindig labdázok vele, azt szereti, de mindig ugat esténként, mintha lehet 1x hall valamit és azt ugatja 2 órán keresztül, majd lecsendesül és megint ugat valamit :S nem értem... betegsége előtt nem csinálta, értelemszerűen betegsége alatt meg bágyadt, csendes volt nagyon...
2011. jún. 8. 21:36
 3/15 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm a választ! és mit javasolsz kb. hány óra fussak vele? 7-kor kapnak enni valót, meg reggel. 7 óra előtt amikor még üres a hasa, vagy 8 fele? lényeges hogy mikor kapott enni?
2011. jún. 8. 21:43
 4/15 anonim ***** válasza:
Lenyeges. Mindig seta utan kell enni adni neki, jutalom gyanant. O most ugyes volt, megdolgoyott a kajajaert, megeheti. Vard meg szepen,amig leul, rakd le a talat es csak akkor ehet, ha te megengeded neki. En egy olyan 1 oras intenyiv setara gondoltam, mert kis kutyusrol van szo, nem szabad nagyon bemelegednie, meg a vegen kifullad. Setaljatok, neha tempozd be kicsit, elvezzetek egyutt a termeszetet.
2011. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De meg kicsi kutyus, kolyok, le lehet szoktatni rola, nincs veszve semmi. Ne aggodj. Teljesen felepul, rad hangolodik es meg jobb kutyus lesz mint elotte. Mert a kutya/gazdi kapcsolatban az elso a testmoygas, masodik a fegyelem, harmadik a szeretet. Nekem is fura volt hallani,mert imadom a kis szoros dogeimet szeretgetni es gyontolgetni, de bevallottam magamnak is, hogy ez igy igaz.
2011. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja, es ne aludjon veletek...mert rajott, hogyha ugat,akkor ti felveszitek, patyolgatjatok es ahanyszor ugat, annyiszor viselitek gondjat. Ez igy nem jo. Hagyjatok kicsit, ut'na szolj ra egy kicsit agresszivan. Nem kell sem utni, sem verni, csak egy mely hangszinre terni es utana bekenhagyni. Irhatsz privit es ott is megbeszelhetjuk ha gondolod.
2011. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi :) a betegsége előtt Duna parton meg erdőbe voltunk sokat sétáltunk, és a végén hazafele mikor az utcánkba értünk futottunk. (valszeg erdőbe szedte össze e betegségét, úgy hogy oda már nem viszem, mert még vinni kell dokihoz védőoltást kap a betegségére még)

már felépült, csak 2 oltás kell és két hetet kell várni az oltások közt, jövő héten megy a másikért, utána majd vihetem, max nem erdőbe megyek vele *-*

2011. jún. 8. 22:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Na át tudtam állítani a billentyűzetemet, mert az előbb véletlenül elnyomtam és angol lett...így már érthetőbben tudok írni :)
2011. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
:) köszi a választ! amúgy nem akkor alszik velem ha ugat, hanem anyum megjön ilyen 22 30 és akkor nem ugat és jövünk fel aludni ( még mindig nem ugat) és megelőzzük az ugatását, de addig meg be nem áll a szája
2011. jún. 8. 22:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy az anyukádat várja. Ki a "falkavezér" nálatok?
2011. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!