Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány fokig tartható szabadban...

Hány fokig tartható szabadban (télen) egy golden retriewer kutya?

Figyelt kérdés
1 éves lány kutyát kaphatnánk ajándékba, és nem akarom a lakásba beengedni (kisbaba miatt). Kertes házban lakunk, lenne meleg szélvédett helye.
2011. jún. 9. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
bár nekünk rotink van, de a miénk kint van folyamatosan, szerintem minusz 10 fokig gond nélkül elvan, a lényeg, hogy hozzá legyen szokva (vagyis akkor egyáltalán nem lehet a lakásban, bár ez nálatok nem is lesz probléma :), minusz 15-nél már beengedném a garázsba, de nálunk ilyen hidegek nem nagyon vannak
2011. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Labradorom van, 7 éves. A 7 év alatt csak 1-1 nagy vihar alatt(dörgés villámlástól nagyon fél) engedtük meg neki, hogy az előszobában a lábtörlőre lefeküdhetett, am mindig kint van. Nem jöhet be a házba, ezt tudja is. Nincs baja télen, még a hóba szokott hemperegni.:)
2011. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Nekünk nincs garázsunk sajnos, csak egy jó nagy bélelt kutyaházat tudnánk biztosítani neki. Ha ennél is hidegebb lenne, nem fagy meg? Mert kínozni és megbetegíteni azt nem szeretném.
2011. jún. 9. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:
A goldennek szép, hosszú a bundája, szóval nyugodtan tarthatod kint, nem lesz semmi baja.
2011. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

14:14 vagyok, szilveszterkor a tűzijátékok miatt és nagy viharokban nagyon szoktak a kutyák félni, ilyenkor jó, ha beengedet őt. Nem lesz rossz, ilyenkor általában csak bevonulnak az asztal alá és kuporognak.


Nem lesz baja tőle a kisgyereknek sem, szóval nyugodtan.

2011. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hőszigetelt kutyaházat vegyetek neki, szalma legyen benne ne rongyok mert az nem tartja a meleget.

(amugy körlöttem baba korom óta voltak kutyák ésméég soha nem lett semmi bajom)

2011. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én pici, 2 hónapos goldenem, egy nagyon szélvédett, meleg helyen volt, de kutyaház nélkül, jó puha hálózsákon, törölközőn, és 2010 decemberében a leghidegebb napokon volt kint. 8 hetesen
2011. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Körülöttem is mindig voltak kutyák-macskák, lehet, ezért is nem akarom most beengedni, mert tudom mivel jár :)

Az ötleteket köszönöm, ha összejön a dolog megfogadom és jó meleg kuckót varázsolunk a kutyusnak :) Jövő héten megyünk megismerkedni egymással, remélem meglesz a "kapcsolat" és hazajöhet velünk.

A válaszokat nagyon szépen köszönöm!

2011. jún. 10. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!