Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell összeszoktatni őket?

Hogyan kell összeszoktatni őket?

Figyelt kérdés
Szombaton fogok egy törpe tacsit elhozni a tenyésztőtől, de van már egy szobakutyám. Még ő is kölyök, de nem vagyok az összeszoktatásokban járatos. Leírná valaki, hogy hogyan kell? Vagy hogy tanácsos az első pár napban?
2011. jún. 9. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen a másik kutya?Szerintem szépen fokozatossan engedd őket össze had ismerjék meg egymást.
2011. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A másik egy 4 hónapos havanese

Köszönöm a választ:)

2011. jún. 9. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz gond,mindkettő kölyök,így könnyen összebarátkozhatnak...a 4 hónapos még nem ivarérett így nem hiszem,hogy nagyon védené a területét.nyugi,később nem menne ilyen könnyen
2011. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mind a kettő kölyök, a kölyök kutyák meg nagyon hamar összespanolnak.:D
2011. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez így igaz, a kölykök nagyon hamar összebarátkoznak.

De végül is nekem sikerült a felnőtteknél is. Van egy staffordshire terrierem meg egy tacskóm. A tacskót odavittük, azóta elválaszthatatlanok. :) Annyira imádják egymást, állandóan együtt vannak, és mind a kettő fiú! a tacskó 1 éves, a staffi 2 . Mindig Tódi feláll, Taki meg alábújik, mintha a kis "csicskája" lenne :) Nagyon édesek.

Egy kép: [link]

csak így tudom mutatni, gallery-re még nem volt időm felrakni.

2011. jún. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!